uz si to dajte v hlavach do poriadku.skus sa pozret na tie cisla,porozmyslat kto je utocnik a kto obranca.kto isiel s akou armadou do vojny.a ked este stale veris hentej fantazmagorii,tak mi je ta luto.
uz si to dajte v hlavach do poriadku.skus sa pozret na tie cisla,porozmyslat kto je utocnik a kto obranca.kto isiel s akou armadou do vojny.a ked este stale veris hentej fantazmagorii,tak mi je ta luto.
z ukrajiny.je to medzinarodne uznany stat s hranicami,ktore uznal aj kremel.pozor na tu cievku
a preco sa tam teda pchali,ked si myslis,ze tie cisla boli taketo? je ten putin az taky uchyl?
5x v aktivnych vojakoch a 10x vo vyzbroji
to iste moze urobit kremel a nechat uzemie RF povodnym narodom
taketo rozpravky rozpravas svojim detom?
diskutuje s robotom
nemala ta bajecna ruska armada s 10 nasobnou presilou a zazracnymi zbranami uz davno obsadit ukrajinu?
aj na donbase su rusi v mensine.
rusku propagandu sme cakali.akurat 50x0 je stale 0
len prisiel z vychodu.ono to nikoho neprekvapuje,lebo nemeckej krvi je ruskych panovnikoch pozehnane
rusko bojuje cely zivot.preto tam kadia do latrin
vacsiu primitivnost este nikto nenapisal
to je fakt truba
rusi zvysili vyrobu az 50x. len 50x0 je stale 0
rozprava trolo a jeho okupanti sa zabarikadovali v jadrovej elektrarni.vidis si dalej ako na koniec nosa?
clovek co opravuje fordy neopravi opel?
a co nam povies k humannemu bombardovaniu ukrajiny ruskymi mierotvorcami
dobre to mate naprogramovane kremloboti...tejto inteligencii nemusite platit
takze to nejde podla planu? kremel nebude mat radost z tvojho tvrdenia
Odporúčame