verklik.co takto pouzit vlastnu havu
verklik.co takto pouzit vlastnu havu
putin ma stastie,ze jeho bunker nema ruske okna
takze vysledok tvojej analyzy je 50tis.rusov a 500 tis ukrajincou?
cakam na tu tvoju analyzu.kolko je teda mrtvych rusov?
elan tam ma koncert?
budes este pokracovat? ja si na tvoju analyzu,ktoru zvladne stredoskolak pockam.to som zvedavy ake cisla das ty
aj rusaci prisli na ukrajinu a po case odidu.
joooj.to uz kde sme,ked ma pedro-rohozka zo sumracnej- posiela studovat.
ok.tak nas v 45 oslobodili sovieti.tieto ruske prasce,nech zmiznu z ukrajiny
ty hlavne ani nevies o co ide
po kolkych zdrhli rusaci? a ake mali straty?
dalsi jasnovidec. a uz si zistil ake su plany kremla? uz nam to tu niekto z trolov vysvetli?
realita je taka,ze 10x vacsia,silnejsia ruska armada,vyzbrojena fantastickymi zbranami sa rok smotka pri bachmute
15.2.2015 prve porusenie minskeho dohovoru.hned prvy den a ruskymi tankami
len sklady si vyprazdnili v rusku.
bavime sa o tvojich predpovediach.aj cherson mal byt rusky na vecne casy a nie je.
o tom ,kto porusil prvy primerie sa musis vratit do roku 2015.konkretne 15.2. to bolo prve porusenie minskeho dohovoru.a nikoho neprekvapi,ze ruskymi tankami
ja si myslim,ze v rusku by to aj chceli ukoncit,ale nemaju moznost z toho rozumne vycuvat.ukrajina by chcela ukoncit vojnu urcite.tam trpia ludia
hlavne neviem ,co si kto predstavuje pod pojmom vitazstvo ukrajiny.
Odporúčame