svet sa odvtedy dost posunul.len rusko zostalo v 19.storoci
svet sa odvtedy dost posunul.len rusko zostalo v 19.storoci
asi zle,ked tymto obhajujes ruske vrazdenie na ukrajine.
rusaci vratili krym tatarom?
daj nejaky argument a nie rozpravku z kremlu
proste rusky medved.rozstrielal sa zo vsetkych stran a na zaver dal aj ranu istoty
odkedy je vojnovy stvac ten,ktory sa brani pred agresiou a vrazdenim?
tak ako vsetky himarse? hlavne tie na balkonoch na 2 poschodi
pre teba je vsetko tazke maturant
je to po slovensky.do akej reci to potrebujes prelozit?
nacko,mas pekne ruske zvyky-odstranovat ludi
zo zosnovania zlocineckej skupiny.a tou smer je urcite
najdi si odposluchy telefonov ruskych vojakov s manzelkamia potom skus napisat nieco normalne
stale sme na diskusii o ukrajine.preco podporujes ruske bombardovanie a americke sa ti nepaci?
lebo vy uz mate doktorat z propagandy majstre
nacisti z ruska vrazdili uz od 2014 na ukrajine
nestacilo.dodame ukrajine viac,ak bude treba na vyhnanie agresora ,teroristu a vraha,ktorym je rusko
Odporúčame