nestacilo.dodame ukrajine viac,ak bude treba na vyhnanie agresora ,teroristu a vraha,ktorym je rusko
nestacilo.dodame ukrajine viac,ak bude treba na vyhnanie agresora ,teroristu a vraha,ktorym je rusko
sme v diskusii o ukrajine.takze sa mozes k tomu vyjadrit,alebo si troluj doma,ak nejaky domov mas
smeraci su v pohotovosti.dnes kazdy aspon 3 somariny napisat.povinne.pan blaha nakazal.a zhanat dalsie podpisy na referendum pre birmovaneho
ceska zbrojovka ide prepustat,lebo nemaju odbyt,tak o com trepes?
na rozdiel od teba mal co napadnut,tankista
zas tu budes grcat rusku propagandu cely den? a podla tvojej foto si ty ten sfetovany trpaslik
lebo ich maju iba na vystavy a prehliadky?
na vrazdenie civilov neexistuje pluralita nazorov
co ta maturita,tankista?
maturitu si si uz dorobil,tankista?
ty sa tu budes dokedy strapnovat,tankista?
ty si videl putinov chorobopis? a ,ze rusko malo problemy so zasobovanim je blud? ked sa valila 70km kolona na kyjev-nemali problemy so zasobovanim? ale mas pravdu,ze je to prikraslene propagandou.ta pracuje vsade
na 100 percent maju viac informacii ako ty.takze ich pravdepodobnost bude vyssia
zalezi na verzii.su aj s doletom 300km
nepotrebujem mapu.staci nekonspirovat
zjavne sudis podla seba.pytal sa ta na dokazy tvojho tvrdenia
to slovo pravdepodobne urcuje , ze tvoje vyjadrenie je konspiracia
vlk a zajac bola dobra rozpravka
neznicili nasu s300 uz pred polrokom hned za hranicami? tak to tu trolkovia prezentovali
podla tvojej logiky vlastne zabijanim deti vrazdis buducu armadu?
Odporúčame