vlk a zajac bola dobra rozpravka
vlk a zajac bola dobra rozpravka
neznicili nasu s300 uz pred polrokom hned za hranicami? tak to tu trolkovia prezentovali
podla tvojej logiky vlastne zabijanim deti vrazdis buducu armadu?
Ludia vo volbach
A ty,tankista,sa kedy zacnes hanbit za urazky a klamstva,ktore tu prezentujes
bola studena vojna a u nas komunisticke peklo
vyhanaju okupantov z ukrajiny
nebojuju s armadou,zabijaju civilov.su horsi ako nackovia v 2sv.vojne
s rusakmi sa nevyjednava.su to obycajni teroristi.bol s nimi pokus vyjednavat na zaciatku konfliktu.jednalo sa v bielorusku a rusaci pocas vyjednavani bombardovali a vrazdili o 106.takze obycajni teroristi a vrahovia
dostal si sam seba trolo.varsavska zmluva v 68 obsadila cssr,ale rusaci tu zostali 25rokov nasackovany a priniesli len skazu.zostalo po nich len to co teraz na ukrajine-smrt a bordel
fantazia ti pracuje.alebo skor fantazmagoria?
inak to selficko a nie realne strazenie.zelensky navstivil "rusko".kedy pride putin na ukrajinu?
zas prekrucas pravdu a urazas ,tankista? to nie je fotka strazenia prezidenta,ale selficko.
a podpisy bude zbierat tiez?este by stihol nejake pokusy o referenda
navstiv ocnu ambulanciu...
dalsia grcanica.opozicia v rusku po kritike konci v base,alebo skokom z okna
nazvi si pravdu ako chces.nagrcal si tu riadne
to si nagrcal kopu hnoja
neodisli skor do zatopovej oblasti?
je.len miestnym trolom z VSZ na hladnych spravach sa tato informacia este nedostala
Odporúčame