to beriem,ze sa pri brzdeni elektrika da vyrobit.kolesa sa tocia...ale ako hovorim,nie som odbornik.
to beriem,ze sa pri brzdeni elektrika da vyrobit.kolesa sa tocia...ale ako hovorim,nie som odbornik.
nie som odbornik,ale fyzika myslim ze nepusti.zakon zachovania energie plati aj na slovenskych zelezniciach.ak chces zastavit rozbehnuty vlak ,tak musis energiu dodat.nepredpokladam,ze sa vyrobi
3 dnova specialna operacia trva 8,5 mesiaca.na ruskej strane je skor pocut allah akbar a fasistov od wagnera...nato zatial nedorazilo,takze vyprask nemoze dostat
3 specialna operacia trva 8,5 mesiaca a ty tu pises o neschopnosti UA?
ale on urcite znizi cenu skipasu o tu znizenu dph.....
to je ale strasny vtip....
acohentizmuj je krasna vec.bavim sa ale s tebou.vies napisat aj normalnu vec,alebo sa trapne a niekedy az rasisticky vysmievat ostatnym.
dokazes okrem urazania a klamstiev napisat aj nieco pravdive?
skus mi menovat nejaku neskorumpovanu krajinu
a vies kto to je? konkretne? ak ano,tak ich menuj konkretne.lebo potom nazvom ukrotrol urazas vsetkych slusnych ludi,ktori su proti ruskej agresii
mam pocit,ze sa tu miesaju vlakna...ja som napisal,ze to, ze tu clovek moze vypisovat co chce,je priklad demokracie.to, ake mame vlady za poslednych 30 rokov je skor priklad sprostosti naroda.
tu na diskusii nemam problem predvadzat svoje mozgove schopnosti. je to len rozcvicka...
neviem co je buster,ale ze nedokazes pochopit 3 kratke vety je divne
reagoval som na marca2012,ale mozem odpisat teraz tebe.ty o mne velky prd vies,takze pravdu o mne napisat nemozes.pravda je zalozena na faktoch a dokazoch
narazky na ockovanie a ukrajinu.rozdelovat ludi na ockovanych a neockovanych a vyjadrovat sa o ockovanych ako o menejcenych je rasisticke
ty si toho rozumu tiez velmi nepobral
to ,ze tu prskas svoje urazky a ventilujes svoje problemy je nadhernym dokazom demokracie
uvedomujes si,ze svojimi infantilnymi narazkami prispievas k tej nenavisti?
mam pocit,ze mame prezidenta voleneho ludmi
rusky.a pripocitaj k tomu 3 lopatky a polnu kuchynu
Odporúčame