Toľko naivity a popletenosti na jednom mieste sa hneď tak nevidí...
Nesúhlasím s Ruskou „ŠVO“, ale len slepý (alebo horšie) nevidí, že k nej pristúpili (určite s veľmi ťažkým srdcom), až keď boli zatlačení totálne do kúta. A na aktuálne jatky to zakrátko cynicky povýšil niekto úplne iný, nie Rusko. A Ukrajina bráni „svoje“ územia, na ktorých si väčšina obyvateľov praje radšej patriť k Rusku. A na Moldavsko a Estónsko sa podľa mňa Rusko vykašle, nestoja im za konflikt (aj keď za narábanie s ruskou menšinou za hlbokého mlčania Únie by si Estónsko nejakú formu zaucha zaslúžilo). A pán Salvini dobre vie, čo hovorí (na rozdiel od rusofóbov). A priať si smrť čím väčšieho počtu ľudí je odporné. A privlastniť si peniaze niekoho, kto si ich u mňa uložil, lebo sa mi znepáčil, je tiež bezcharakterné.

