elektromobily su nezvratny trend. rovnako ako v minulosti boli nezvratny trend mobily, neskor prechod na smartfony.
tesla v case ked investovala bola vo velkej strate niekolko rokov po sebe. no a teraz vybera zisky. Ktora tradicna automobilka je v strate, ktora automobilka ma existencne problemy? Myslis vw, ktory ma o 20 % nizsie predaje oproti roku 2019 a az teraz sa tento socialisticky podnik zobudil a zistil, ze teda aj ludi by malo byt o 20% menej?

