Bez ohladu nato, co si napisala, v rozpocte je jasne vycislene, kolko nas to stoji
Bez ohladu nato, co si napisala, v rozpocte je jasne vycislene, kolko nas to stoji
Co takto naliat si cisteho vina a konecne si priznat, ze na 13ste, minimalne, rodicovske dochodky, vlaky, obedy zadarmo, stedre predcasne a vysluhove dochodky, jednoduch NEMÁME.
20 rokov neschopakov a populistov
Sice sa hovori, pouc sa z chyb druhych, ale my chceme silou mocou opakovat po grecku.
Este navrhuje 13sty plat vsetkym statnym zamestnancom a prijat do statnej spravy dalsich 100t ludi
Čov je vodna stavba. Takze ak si si neobehal urady, co vacsina ludi nerobi, tak mas defacto 'ciernu' stavbu
Stale to je 1000x lepsie, ako ked to ludia laduju kade tade. Niektori davaju do zumpy bakterie, to tiez trocha pomoze...
V malych obciach by sa to ciastocne dalo riesit domovymi čov. Lenze stat namiesto podpory hadze polena pod nohy a vacsina ludi, ktori čov maju, ju ma 'načierno', kedze podla slovenskych zakonov to je vodna stavba, cize treba projekt, stavebny dozor, kolaudaciu, skratka milion razitok...
Stratifikacia nemocnic bola nachystana uz v roku 2018. Neviete, kto ju stopol?
cely clanok je o sledovani nova sport6 a o ludoch, ktori chcu tuto stanicu pozerat tychto par mesiacov, kedze slovensky klub v LM je raz za 20 rokov
slovensko nevie minut eurofondy, ale kde sa clovek pozrie, to sa rozpada
20 rokov vlady populistov a neschopakov
a kde maju ludia sledovat novasport6, ak maju upc, skylink, alebo obycajnu antenu?
Kapitáň bol vzdy hlupak a tak to aj ostane. Ak by nedajboze Dolinkova prisla s nejakou reformou napr zlucovanie oddeleni, tak kapitan bude prvy, co to bude kritizovat.
Sucasny pocet nemocnic a hlavne oddeleni je dlhodobo neudrzatelny
europania sa neustale stazuju, ze nas dobieha cina... ale europania bridlicovy plyn a ropu tazit nechcu, litium tazit nechcu, baterkaren tiez nechceme. Ak by tam mali oceliaren, alebo rafineriu, boli by spokojnejsi?
ty co tu taras za nezmysly. skylink neponuka novasport 6. A ked ma niekto napr upc, tak si nebude dokupovat dalsiu kablovku pre par zapasov slovana. Preto si ludia dali VOYO, lebo ten sa da kupit aj na mesiac. VOYO ponuka vsetky stanice novasport, krasne zdrazeli a absolutne sa nepripravili...
nevieme minut eurofondy, ale mosty nam padaju na hlavu
to je tak ked vladnu populisti a neschopaci
to je rozpocet celeho ministerstva obrany, to nie je zrojenie - nakup novych zbrani
uz pri schvalovani minimalnych dochodkov v roku 2017 ekonomovia hovorili, ze to niekto bude musiet zaplatit
a kolko ide nato zbrojenie rocne?
kolko je 2,7 mld:5,5 mil obyvatelov?
ci aj ty zijes na plochej zemi, kde dan z transakcii zaplatia firmy a vobec to nepremietnu ludom do cien?
kolko sa odvedie na odvodoch, tolko sa ma vyplatit. lebo realne sa neodvedie ani na 12 obycajnych dochodkov
kto schvalil 13ste, minimalne dochodky, obedy vlaky zadarmo a neviem co este?
Odporúčame