Fico uz 12 mesiacov riesi, ako vytiahnut kamosov z basy a ako zabezpecit, aby sa jeho kamosi do basy nedostali.
Kolko casu venoval reforme samospravy, statnej spravy aby mohol zacat prepustat tych uradnikov, ako on rad slubuje?
Fico uz 12 mesiacov riesi, ako vytiahnut kamosov z basy a ako zabezpecit, aby sa jeho kamosi do basy nedostali.
Kolko casu venoval reforme samospravy, statnej spravy aby mohol zacat prepustat tych uradnikov, ako on rad slubuje?
a? tym si chcel povedat akoze co? ak by populisti nerozhadzovali od rana do vecera, tak by odor ziaden usporny balik nemusel ani chystat!!! Nehovoriac o tom, ze fico a spol sa predbiehali, ze kto odora viac opluje a nakoniec este schvalili vyssiu dph ako navrhoval odor, lebo odor navrhoval aj setrenie, zatial co fico len zvysuje dane...
ty si hlavne nezabudni dat alobal na hlavu aby ti soros necital myslienky
a hlavne odvolali simecku a lipsica, to budu zapíjat borovickou az do vianoc
hotely na SK su drahe, ale bez urazky taketo az naivne prepocty... to normalne brzdi vzduch. KOlko asi tak stala napr stavba resortu salamandra, ake su prevadzkove naklady len na budovu a energie?
ano. matovic je rovnaky neschopak a populista ako fico. Fico spravil za 10 mesiacov sekeru 6,5 mld a to nie je covid ani energeticka kriza. Len teda ludia ako ja vedia aspon priznat, ze matovic nebol ziadna vyhra, vy ste tam zase hodili smer aj ked nas za jeho 12 rocnej vlady predbehlo v zivotnej urovni aj rumunsko!!!
A kto schvalil 13 dochodky par tyzdnov pred volbami? Tusim to boli rovnaki populisti a neschopaci ako matovic
A co ti mam ako napisat na tieto dristy. Ako je mozne, ze nam utiekli napr poliaci. Tam maju ine banky?
Zase si ti hnusni americania a banky zasadli len na nas chudacikov slovakov. Ze nam v zivotnej urovni utiekli poliaci, pobaltske staty, na nich si menej zasadli?
Nikto nehovori, ze nebudu vobec peniaze na dochodky. Hovoria, ze nebude na dochodky v takejto vyske.
Na to ste prisli vcera v krcme po 10 borovickach?
Dovolim si pripomenut, ze od roku 2017 mame horsiu zivotnu uroven ako rumuni. Takzie nie dochodci, ale vsetci slovaci.
A co plochozemci teda navrhuju?
Bez ohladu nato, co si napisala, v rozpocte je jasne vycislene, kolko nas to stoji
Co takto naliat si cisteho vina a konecne si priznat, ze na 13ste, minimalne, rodicovske dochodky, vlaky, obedy zadarmo, stedre predcasne a vysluhove dochodky, jednoduch NEMÁME.
20 rokov neschopakov a populistov
Sice sa hovori, pouc sa z chyb druhych, ale my chceme silou mocou opakovat po grecku.
Este navrhuje 13sty plat vsetkym statnym zamestnancom a prijat do statnej spravy dalsich 100t ludi
Čov je vodna stavba. Takze ak si si neobehal urady, co vacsina ludi nerobi, tak mas defacto 'ciernu' stavbu
Stale to je 1000x lepsie, ako ked to ludia laduju kade tade. Niektori davaju do zumpy bakterie, to tiez trocha pomoze...
V malych obciach by sa to ciastocne dalo riesit domovymi čov. Lenze stat namiesto podpory hadze polena pod nohy a vacsina ludi, ktori čov maju, ju ma 'načierno', kedze podla slovenskych zakonov to je vodna stavba, cize treba projekt, stavebny dozor, kolaudaciu, skratka milion razitok...
Stratifikacia nemocnic bola nachystana uz v roku 2018. Neviete, kto ju stopol?
cely clanok je o sledovani nova sport6 a o ludoch, ktori chcu tuto stanicu pozerat tychto par mesiacov, kedze slovensky klub v LM je raz za 20 rokov
Odporúčame