ano plochozemcom staci ku stastiu, ze odvolali simecku
ano plochozemcom staci ku stastiu, ze odvolali simecku
len tolko, ze tu blabolis o pozostatkom minulej vlady. napisal som ti konkretne populizmy, ktore schvalil fico a sns
a samozrejme, plochozemcom nic nebrati vratit dotacie na energie, danove bonusy atd atd
a co tak vyplatit na dochodkov tolko, kolko sa vyberie na odvodoch?
kto schvalil 13sty, minimalny dochodok, vlaky obedy zadarmo a dalsie populizmy?
vlada plochozemcov spravila sekeru 6,5 mld za 10 mesiacov. a to nemame covid ani energeticku krizu
mozte kludne vratit tie dotacie na energie, dochodky, danove bonusy
vlada plochozemcov spravila sekeru 6,5 mld za 10 mesiacov. a to nemame covid ani energeticku krizu
vy plochozemci zijete vo svojom paralelnom vesmire, kde stat zoberie mimovladkam, bankam a korporaciam a bude aj na 16 dochodkov
Plochozemci nato casom pridu, ze tie populizmy si zaplatia sami.
toto odvadzanie od temy je naozaj dojimave
blablablalabla
v eu su obrovske zasoby bridlicoveho plynu aj ropy. Ale nie lajnova, nie greendeal, ale my europania ho nechceme tazit
Plochozemci nato casom pridu, ze tie populizmy si zaplatia sami.
Tebe zjavne nedochadza, ze tie populizmy si platite sami
Vlada plochozemcov zatala za 10 mesiacov sekeru 6,5 mld a to nie je covid ani energeticka kriza
Kto zaplati sekeru 6,5 mld, ktoru spravil fico za 10 mesiacov?
Fico ten samozrejme nemoze za nic. On spravil za 10 mesiacov sekeru 'len' 6,5 mld
Kto schvalil 13ste dochodky par mesiacov pred volbami? Kto schvalil minimalne dochodky, vlaky obedy zadarmo?
Ficova vlada je rovnako neschopna ako matovicova. Za 10 mesiacov sekera 6,5 mld.
A ako bacuje fico? Za 10 mesiacov sekera vyse 6,5 mld eur. A to nie je covid ani energeticka kriza
Ked prides do obchodu a zaplatis kartou, tak dph ostava v cesku
Odporúčame