takty si si isty. no toto
takty si si isty. no toto
ruskej piatej kolone kotlebova pospolitost samozrejme nevadi
ak mas nejake realne porovnanie, tak si ho rad precitam. ale moja svokra tiez nonstop omiela, ze aj v rakusku su potraviny vyrazne lacnejsie a potom pridem tam a vsetko stoji plusminus rovnako
vo vsetkych okolitych statoch je nizsia dph na potraviny
uz niekolko desatroci volime populistov a neschopakov. a co myslis, koho zvolia slovaci teraz?
takze to je vlastne v pohode, ze utocia na sklady s obilim
a preto rusko utoci na sklady obilia
podstatne je, co chcu ukrajinci. tvoj a moj nazor je irelevantny
odvolal ho ukrajinsky parlament
vojna sa zacala 24.2.2023
ked na zaklade tohto nicenia obilia stupne jeho cena, hadajte kto ako prvy tu bude hulakat, ze sankcie funguju?
a co to je?
vojnu zacalo rusko a moze ju ukoncit len rusko
ruska piata kolona sa z toho bude vytesovat kazdy den pri borovicke. a potom rano šup za pás
ved som to pisal. vsetci chcu vojnu len rusko mier. HAHAHA
mierotvorne nicia potraviny. svedkovia blahovi su vo vytrzeni
Vsetci chcu vojnu, len ruska piata kolona na cele s blahom chce mier-bezpodmienecnu kapitulaciu ukrajiny
Je to z kaluze do blata. To je vykupenie?
A mal by fico rovnaky postoj k ukrajine aj keby bol vo vlade? Eu sankcie v roku 2014 schvalil bez mihnutia oka
A kde realne robil fico?
Ja som tu spokojny. A prezijem aj tu smeracku neschopnost a zadlzovanie. Ale potom neplacte, ze zaostsvame za tym fuj fuj zapadom. Prezieranim penazi ich urcite nedobehneme
Odporúčame