Dnes ti rakovinu, srdce liecia rovnakymi liekmi ako svajciarom. O tom sa za toho uzasneho sociku mohlo snivat.
Dnes ti rakovinu, srdce liecia rovnakymi liekmi ako svajciarom. O tom sa za toho uzasneho sociku mohlo snivat.
Taka sekta zgrupena okolo isteho komunistu, ktory od rana do vecera pluje na zapad, ale do ruska by nesiel ani na dovolenku
100 euro a ten, kto tam prisiel s realnym problemom, ktory sa nedal vyriesit cez den, tomu to odpustit
A co navrhuju svedkovia blahovi?
Ano zo sucastnej vysky odvodov sa nedaju zaplatit zapadne lieky, sanitky, pohotovosti a nemocnice v kazdom vacsom meste
Najprv okradli bohatych 1948, potom chudobnych 1953 a potom, ked si mal problem so srdcom dali ti lieky 100 rokov za opicami
Ten, kto vie napocitat do 5 si to zisti aj sam, toho nemusi nikto presviedcat. A hlupak investuje do borovicky. To je istota
a uroky na hypoteke?
pre hlupakov ako ty nebude nikdy vhodny cas na investovanie, ale na vyplakavanie si cas najdete vzdy
je to o sikovnosti ludi. moji rodicia maju velmi dobru rezervu a to nie su podnikatelia, ani privatizeri... Ale tie peniaze nenasetrili vyplakavanim pri borovicke, ani hulenim cigariet od rana do vecera
este ako dlho sa budete vyhovarat na miklosa? preco to fico nezrusil? naopak este zaviedol daz z poistenia
slovaci mali v roku 2022 na uctoch cez 40 mld eur
A ja som myslel, ze drahsia ropa
Rakusko ma lacnejsie phm aj bez ruskej ropy
Nic lepsie ta nenapadlo?
Triedny boj ako v 50 tych rokoch urcite pomoze. Hahaha
Ropu mame stale rusku
Drahsie phm ako rakusko mame minimalne 15 rokov
Putinova vojna s tym samozrejme nesuvisi. Aspon to tvrdi blaha
A kozmicke ziarenie, soros, E.T. atd
Odporúčame