Vsetci mozu za vojnu len putin nie
Vsetci mozu za vojnu len putin nie
Chod plakat pred rusku ambasadu
Slovensko sa vdaka populistickym nezmyslom schvalenych za poslednych 5 rokov enormne zadlzuje. Takze budeme mat o kvapku nizsi dlh
a hlupost kotlebovej pospolitosti je nekonecna
cakam na realne cisla od svedkov blahovych
a hlavne chod vyplakavat pred rusku ambasadu
kto kupil f16?
precitaj si vyrocne spravy tych mimovladok, naco tie peniaze realne pouzili. ale to sa hlupakom a uhrikovcom nechce
13sty, minimalny dochodok, danovy bonus na deti, rodicovsky bonus. vsetky tieto srandy stoja vyse 2,5 mld. rocne, vsetko ide na ukor vyssieho dlhu. kto ten dlh asi tak zaplati?
zaloz vlastnu firmu alebo zivnost a nenechaj sa zdierat. nie je povinne pracovat u zahranicneho zamestnavatela. a len tak medzi recou aky plat je na poste, zsr, seps... ?
skoro mi az kvapla slzicka ako mi je luto tych bank. aky zisk na jedneho zamestnanca ma vw a aky slovenska sporitelna? ked uz sa teda chcu porovnavat s inymi sektormi
ak niekto napise na kazdom kroku, denno denne, tak by som ocakaval aspon 20%. realne sa slovenske deniky tomu venuju mozno 0,2% clankov
fajn. nasiel si reklamu, ktora sa na slovensku nevysiela, ze ti dnes vyskocila 3x to ti akoze verim.
stale to ma velmi daleko od toho, ze to je v "kazdej reklame, klipe, filme"
kolko sprav napisu nase deniky ako pravda, N, SME, HN... za 1 tyzden ako kolko z nich sa venuje "LGBTDI propagande"? odhadom tak 1 sprava z 500, to je to denno denne, alebo na kazdom kroku?
este si ako spravny chmulo zabudol spomenut ambasadu, zidojasterov, kozmicky prach a E.T.
napisal si, ze kazdy den pocuvas LGBTDI propagandu, tak predpokladam, ze aj dnes alebo vcera si nejaku pocul, alebo cital, tak je to problem poslat mi link? lebo v tych akoze najliberalnejsich dennikoch, som nic podobne nenasiel
takze bud ja nechcem vidiet, alebo ty vidis to, co chces vidiet
no ak mi konecne vysvetlis, co ta "LGbti propaganda" je, tak potom ti mozem odpovedat.
A teda nevsimol som si, ze by sa niekde ci uz v novinach alebo tak denno denne riesil pocet pohlavi.
ak si aj teraz otvorim sme alebo N, co su udajne progresivne liberalne a neviem este ake denniky, tak som si tam nevsimol ani jeden clanok zaoberajuci sa LGBTDI
co konkretne je podla teba " LGBTi propaganda" a kde "vsade" akoze je? a ktore konkretne media sa nas snazia presvedcit a ako, ze su lepsi ludia?
Lebo mne to skor pride tak, ze ako za komunizmu videli za vsetkymi neuspechmi a zlyhaniami nejakeho triedneho nepriatela, rovnako aj slovaci vidia za vsetkymi neuspechmi niekoho ineho, len nie samych seba
no ved to mne osobne pride divne. totalne pohorsenie z teplosov a kolar, jasne, ze ho nikto nechvali, ale az tak sa na neho nefrfle z hladiska jeho zivotneho stylu
ale ja nehovorim, ze slovaci maju nieco s tym robit. len mi pride divne to verejne pohorsenie z teplosov ale nad multioteckom sa nepohorsuje nikto
volit ho rozhodne nebudem. len mi pride divne, ze niekomu strasne vadi, ze sa nejaky jozo a fero olizuje niekde v teplarni ale ked predseda parlamentu ma hárem, to je v poho
zaujimave, ze nad lgbtdi sa vacsina slovakov strasne pohorsuje, ale ze predseda parlamentu ma 13 deti s 11 pobehlicami, nad tym sa nepohorsuje nikto alebo minimum
Odporúčame