A mal by fico rovnaky postoj k ukrajine aj keby bol vo vlade? Eu sankcie v roku 2014 schvalil bez mihnutia oka
A mal by fico rovnaky postoj k ukrajine aj keby bol vo vlade? Eu sankcie v roku 2014 schvalil bez mihnutia oka
A kde realne robil fico?
Ja som tu spokojny. A prezijem aj tu smeracku neschopnost a zadlzovanie. Ale potom neplacte, ze zaostsvame za tym fuj fuj zapadom. Prezieranim penazi ich urcite nedobehneme
Preukazatelne neschopni smeraci a kovani populisti budu mat cez 20%, mozme sa tesit na dalsie socialne balicky-zadlzovanie
Slovaci su majstri sveta vo vyhovorkach. Ak by slovaci ten hnus nekupovali, nikto by ho sem nevozil. Lenze slovaci vyplakavaju nad supackymi potravinami a potom kupia tu šuparinu, nedaju predsa za slovenske maso o 1,5 eura viac... Takzie nie politici nic neurobili, my slovaci sme nic neurobili preto, aby bolo viac potravin slovenskych
A tak zase kazdemu je jasne, ze svedkovia blahovi vidia len to, co chcu vidiet
Svedkovia blahovi maju noveho triedneho nepriatela
Ze som taky smely, ktora strana ma koncepciu, rozum a plan?
Je naozaj usmevne, ako sa vsetci pohorsuju z lgbtdi, ale nevsimol som si, zeby sa ti isti rovnako pohorsovali nad tym, ze byvaly predseda parlamentu ma 13 deti s 11stimi pobehlicami.
ano
a potom je tu cela armada svedkov blahovych, ktori od rana do vecera pluju na eu, slovensko, usa a obdivuju putinove rusko, pricom do ruska by nesli ani na dovolenku, nieto este trvalo zit
asi nas treba mierotvorne denacifikovat, najlepsie nejakou specialnou operaciou
kto cenzuruje blahu?
vyplakavamie svedkov blahovych je ozaj dojimave
a kto ich akoze zvoli? ci eset sfalsuje vysledky? dufam, ze tuto konspiracnu teoriu mate v zalohe
zase pre objektivitu treba dodat, ze bud smer alebo olano
samotny E.T. ich ovlada!!!! a samozrejme židojašteri, ambasada...
slovaci ako vzdy zvolia overenych neschopakov a populistov
ty si daj do guglu, ze staty eurozony a staty eu. to nie je to iste!!!!
mozno by stacilo ak by v roku 1998 neboli nedobytne uvery v bankach, ktore vlastnil stat, vo vyske cez 100 mld. korun. potom by sa nic nemuselo predavat! ale nato si uz nepamatate, ze hrozila prudka devalvacia koruny
Odporúčame