zase bude preukazatelnych neschopakov a populistov plny parlament
zase bude preukazatelnych neschopakov a populistov plny parlament
len 13sty a minimalny dochodok stoja slovensko miliardu rocne. a kolko budu stat tie americke f16 objednane za fica a danka?
neschopak, ale toto ovplyvnit nevedel.
domacnosti maju ale vdaka memorandu iste lacnu elektrinu
a tie 4 mld si si z ktoreho prsta vycucal?
slovenske elektrarne su sukromna firma. vzdy cast elektriny predavaju dopredu.
ano sulik je
to vies, zlaty rubel to nie je. inak vo svedsku nie je euro.
precitam si nadpis a je mi jasne akym smerom sa bude uberat clanok: Vo Švédsku je VRAJ už ASI 50 tzv. no-go zón.
hm. zeby ti ludia, ktori maju taketo zarucene informacie klamali?
pockaj do obeda a mozno nato sam prides
pisat taketo hluposti hned v pondelok rano, je normalne na nejaku cenu. Súdruženko, ty si najpr zisti načo bol tzv. bankovy odvod za cias smeru. Tie peniaze totižto neboli sucastou statneho rozpoctu, cize stat nimi nemohol dotovat ani splatky, ani dochodky, ani zdravotnictvo!!!
ja som pocul, ze na zapade su ceny rovnake ako na slovensku, iba platy tam su vyssie.
niekolkonasobne usvedceny z totalnej neschopnosti je najlepsi lider v case krizy? este si pamatam ako v roku 2008 tu niekto blabolil, ze sa nas kriza nedotkne.
na druhu stranu treba uznat, ze kvarteto blazon, kolar, sulik remisova tiez nic nepredviedlo
ak by si si precital cely clanok a nie len nadpis, tak by si zistil, ze pepca by sa to nemalo dotknut
len jeho lietadlo sa prazdne islo preletiet. putin hrdinsky zostal v bunkri a chystal chlebíčky
este poprosim rozpravku o 14000 zavrazdenych
ostal v moskve, ked bol prigozin na ceste na navstevu?
preco rusi v charkove nevitaju svojich osloboditelov?
zdrhol tak akurat putin a to bol prigozin len na ceste, na rozdiel od zelenskeho, ktory ostal v kyjeve napriek bombardovaniu!!!
Nieco na sposob Peskovho syna?
myslis svedkov blahovych?
co je ale na ruske pomery docela neuspech, lebo hirmasov znicili 174,22%
Odporúčame