Vyhlásenie sektárskeho zločinca z leta:naša vláda sa dobre pripravila na tretiu vlnu pandemie:)len zabudol povedať že počas leta zo zdravotníctva ušlo vyše tisíc zdravotnikov a všetci mlčali.ale hlavne ľuďom dali chlieb a hry v podobe vakcinacnej lotérie.miliardy minuli na šparanie v nose a predražené Momky a to ako keby hodili peniaze do Dunaja.


