Komiedianti a blázni z Olajna osem rokov zabávali v opozičných laviciach a skoro dva roky terorizuju vlastných občanov.ano prišlo niečo čo ani za socializmu nepoznali:)krásna vizitka novodobých sektorov všakže pán liehovarnik sektarsky
Komiedianti a blázni z Olajna osem rokov zabávali v opozičných laviciach a skoro dva roky terorizuju vlastných občanov.ano prišlo niečo čo ani za socializmu nepoznali:)krásna vizitka novodobých sektorov všakže pán liehovarnik sektarsky
To je len olajnovsky predpoklad ale každý vie že deficit pôjde hore
Umývačky riadu začali vyrábať na zákazky keď sa tak dlho čaká?:))))neskutočne klamstvá nám podsúvajú ale hlavne že me dostatok fajzeriek:)
To su neskutočne tliachaniny sektora a predajcu vodky:)že statočný ľudia?keby ľudia neboli pred voľbami blbý a trocha sa pohrabali v minulosti údajne statočných ľudí z Olajna tak by ich v živote nevolili
Tak v čom klamem?
Ak schvália reformu tak bude odliv zdravotníkov a v regiónoch sa stáží dostupnosť zdravotnej starostlivosti
Stále čakám že sa na obrazovkách objaví trkvas trnafsky a povie tú svoju pamätnú vetu nebojte dobre bude:)
Antigen je zadarmo a doma určite sedieť nebudem keďže do hôr na prechádzky mi nik nezakáže a to že nepôjdem do restiky alebo do kina sa svet nezrúti:)ele ako vidím tak teba doslova teší keď sa ma niekto horšie a normálne tá ľutujem že máš taký bezduchy život plnej nenávisti
U nás vo firme fajzerista zaockovany nakazil skoro všetkych zaočkovanych vo firme a to si myslel že kovid pre neho skončil:)ja som osobne dodržiaval všetky protiepidemické opatrenia a ešte som urobil čosi navyše že som si urobil test na protilátky s veľmi kladným výsledkom:)a očkovať sa určite nedám lebo nie som v ohrozenej skupine65+
24 miliónov?skôr sa opýtaj kde zmizli miliardy na spajchlovanie a komu to išlo do vrecka.totp je vláda rozkladu a rozvratu.ekonomika je rozflakana,zadlženosť obrovská a spoločnosť rozdelená
Ona je tiež spoluzodpovedna za rozklad právneho štátu.myslim že tieto vládne politické strany+prezidentka si v parlamente neškrtnú pekných 20 rokov.
Komunisti boli oproti tejto zločineckej vláde anjeli.to čo sa deje je čistá diktatúra a treba si vo voľbách pamätať kto bol aktérom a napomáhačom tejto diktatúry
Fašisti sa len rozbiehajú v očkovaní
Remišova si urobila test na protilátky a teraz sa sťažuje že nemá žiadne:)a to je zaockovany:)nižšie som písal že moji kolegovia čo sú zaockovany aj prekonali kovid tiež nemajú dostatok protilátok:)čím to je?:)žeby očkovanie znižovalo imunitu?ja neockovany po kovide mám dostatok protilatok
Fašisti nam teraz vládnu v celej europe
Najviac chorých v nemocnici je 65 až vyššie ale stále nutia mladších sa očkovať.treba chrániť staršie ročníky a nie buzerovat pracovné aktívnych a strpčovať im život.im už nejde o zdravie ale o čo najvyššiu ockovanost.cele je to zle.najskor vraveli že zaockovany nedostane kovid bol to hoax,potom že neprenášajú kovid ďalší hoax.a stačí keď vláda povolí ľuďom si urobiť test na protilátky z ktorých sa dozviete či ste prekonali alebo neprekonali kovid a podľa toho by sa ľudia zariadili.ale nútiť ľudí pod hrozbou neprinesie nič dobré spoločnosti
Rozmlatili ekonomiku,zadlžili Slovensko na desaťročia,rozdelili spoločnosť na ockovanych a neočkovaných a teraz sa ešte vyhrážajú obuškami.ty čo prežili časy komunizmu musia hľadieť ako obarený čo za diktatúru nám tu zaviedli
Už len to že máš dostatok protilátok ti ukazuje že tvoj imunitný systém je v dobrej kondícii takze žiadne mudrovanie.ja sa nechystám očkovať a vôbec nikoho nebudem presviedčať aby sa dal alebo nedal očkovať lebo je to na každého dobrovoľnosti.
Áno protilátky ti časom klesajú ale dvaja moji zaockovany kolegovia prekonali kovid a protilátky majú minimálne takže z toho vyplýva že prirodzená imunita chráni dlhšie ako nejaká vakcina a pripadá mi to že keď sa oni zaockovali tak si zničili imunitu
Odporúčame