Keby dávali štatistiky aké ročníky končia v nemocnici na JIS a aké ročníky umierajú tak všetkým dôjde že sa zbytočné zaockovali lebo umierajú v drvivej miere starší ľudia ktorých štát vôbec nechránia a nechal ich na pospas osudu.najskor mali chrániť tých najzraniteľnejších a ostatný sa mali očkovať až keď si urobia test na protilátky a podľa toho by sa rozhodli.

