USA už nemajú dlhé roky čo ponúknuť svetu okrem vojny,smrti a utrpenia.
USA už nemajú dlhé roky čo ponúknuť svetu okrem vojny,smrti a utrpenia.
Takže Fico chodí do magorovičovej špajze stale kradnúť:)))dlho som nečítal taký dobrý článok
To kde ten kazateľ napočítal že reformy chce 70 percent občanov?V tej podobe ako ich prezentujú tak maximálne 10 percent občanov by nazbierali.a ešte pripomínam jeden a pol ročné rozkrádačky tejto mafie ktorá sa tvári ako sveta stolica
A nepedagogický zamestnanci zase budú lízať labky.miliardy minuli na hlúposti a ešte poposielali naše dane do schránkových firiem.podvodom ukradli štát a rujnuju ho až do bankrotu
Dosť je zvláštne že magorovič trnafsky z toho neobvinil Fica:)
Jedna z mála nemocníc ktorá nieje zadlzena a po osemdesiatich rokoch ju chcú zrujnovat.
Ušatý už má termín na detektor lži?dúfajme že budúca prezidentka policajného zboru pozatvára ušateho a jeho mafiu
To by išli rovno do lochu:)
Určite si na Santusovú niečo nájdu a v blízkej budúcnosti sa môže nájsť náhodný kajucnik čo si pospomina:)
To že zlyhal organizátor je jasné ale nechápem jednej veci že sektor hostí nebol riadne zabezpečený kovovou zábranov ale bola tam natiahnutá sieť čo je pri takýchto zápasov trestuhodné.ale najlepšie to povedala hlúpa hus Veronika babkoherečka že za všetko môže Fico:)))))
Všetkých učiteľov čo poznám tak všetci do jedného volili psychopatoviča trnafskeho:)takže teraz si môžu klepat na čelo ako psychopatovičovi naleteli:)
Ty si asi nevidel záznamy ako spartakovci hádzali zhora dymovnice na slovanistov?a na trávnik vybehli prvý spartakovci takže nezvládnuty zápas usporiadateľa a keby bolo po mojom tak obe mužstvá vylúčim z ligy
Najlepšie by bolo doživotný zákaz na športové podujatia a bol by kľud.
Myslel si zafajzerovanich dezolatov?:)
Mohli to zahrať ako psychopatovič z TT a hodiť to všetko na Fica:)asi tá fajzernacia zvyšuje agresivitu:)
Veď oceňovaný a zdatný odborník Čakan tvrdil že budú testy ktoré odhalia či je to chrípka alebo kovid a stále nič nemá?:)to že nevedia rozoznať kovid od chrípky len naznačuje že je to stále len chrípka
Tak chod prehrabávať odpad na SMEtiach lebo tam si to uziješ do sýtosti panáčik:)
Áno oni nezrušia žiadnu nemocnicu ale časom tie nemocnice prestanú spĺňať účel a samé sa zrušia a keď do toho započítame odchody lekárov,sestričiek a personálu tak je možné že tie komunitné nemocnice neprežijú ani rok
Odporúčame