To keď budem mať vnúčatá tak im budem rozprávať ako sa žilo na Slovensku počas diktatúry psychopatovica Matelka že kriminálnici odchádzali s podmienkami a s úsmevom na tvári a verím že mu to vnúčatá ani neuveria že také sa niečo dialo
To keď budem mať vnúčatá tak im budem rozprávať ako sa žilo na Slovensku počas diktatúry psychopatovica Matelka že kriminálnici odchádzali s podmienkami a s úsmevom na tvári a verím že mu to vnúčatá ani neuveria že také sa niečo dialo
Ty si asi v živote žiaden šport nepozeral:)jediné čo vieš je osočovanie ľudí a to je chyba výchovy tvojich rodičov že so taký agresívny
To je nejaký preklep spotreba 8 vreciek denne?:)Európa na enviro ešte škaredo doplatí.v Indii hádžu komunálny odpad rovno do svojej posvätnej rieky a ekoteroristi nam v Európe idú znepríjemňovať život.keby sa radšej starali o osvetu v zaostalych krajinach tak by viac pomohli planete
Článok na idnes ty neveriaci Tomáš:)
Takže existujú nahrávky z manipulácie vyšetrovania a Kollár to potvrdil a všetkých styroch pustili?spravodlivosti normálne vylúpli obe oči
Spolupracovníkov mafie potrebovali dostať na slobodu tak sa aj stalo a ukáže čas ako to všetko dopadne lebo táto mafia má ešte dva a pol roka
Navrhujem aby sa na tento účel zriadila pracovná skupina ktorá bude pracovať nad týmto problemom:)
Odposluchy ukazujú na curilovsku mafiu že manipulovali výpovede a súd ich prepustí na slobodu?tu nesvedčil žiaden kajucnik ale boli nepriestrelné dôkazy z odposluchov.slovensko pohltila skutočná mafia
Čo to ľudia zvolili za barana do parlamentu.myslim že keď skončí táto banda tak bude celé Slovensko oslavovať
Reforma šitá horúcou ihlou a podľa toho ako to zamysli tak väčšina pacientov by bola odrezaná od základnej zdravotníckej starostlivosti.a tie peniaze sú len pôžička lebo veľa ľudí sa domnieva že nám EU dáva peniaze ako dar
To sa neboj lebo oni nájdu spôsob ako ľuďom prevetrať peňaženky
To si ešte počkajme na budúcoročný rozpočet+daňovú reformu z dielne psychopatoviča.banda zlodejska potom ľuďom zdvihne dane aby sme tie dlhý splacali
Aké sprostosti že sa tvoj vodca neustále ľuďom vyhrážal?veď sa pozri ako dopadol keď už ani na prechádzky nechodí lebo sa boji že ho ľudia dopluju
Ved mohli zbierať podpisy na referendum.tetaz si väčšina čo hopsala na protivládnych protestoch tuka na čelo že čo za bláznov a psychopoatov zvolili.
Áno keď je národ nespokojný tak prečo by sme ich nevymenili?a to by platilo aj pre budúce vlády.tato vláda je najhoršia v dejinách Slovenska
Referendum nebude lebo Matovič včera v TV kvakal že ho nepodporí a Boh vie čo Kollárovi vlastne sľúbil:)
Pani prezidentka má asi krátku pamäť s rozdúchavanie nenávisti lebo ja si dobre pamätám ako to začalo.vladna diktatura tu rozhadzovala atómové bomby a vyhrážala sa kto nepôjde na testovanie nemôže ísť do práce,ľudí začali označovať za opice,dezolatov a kto nesúhlasil z režimom tak bol ociernovany.na veľkonočné sviatky,dusisicky a Vianoce tento režim ľudí pozatváral doma.ekonomika kolabuje a spravodlivosť prakticky neexistuje.a keď idete k lekárovi tak si najskôr musíte urobiť test samozrejme zaplatit z vlastného vrecka.
Kde som ťa urazil?:)
Ty si fakt komediant ako tvoj vodca z TT:))))
Odporúčame