Väčšina ľudí bola podvedena pred voľbami psychopatom z TT asi tak:)
Väčšina ľudí bola podvedena pred voľbami psychopatom z TT asi tak:)
Žilinka to najviac natrel psychopatovi z TT:)
Tak teraz mi povedz čo táto vláda urobila pre dobro občanov?a ja ti poviem že nič dobré a viac ublížila pracujúcim.a peniaze boli počas pandemie použité správne?myslíš vyhodené milióny za sparanie v nose bola dobrá investícia?táto vláda by do volieb nemala už nič robiť a len kúriť a svietiť ak nechcú ešte viac ohroziť slovensko.a ty si nastuduj niečo o štátnej kase lebo vaše najčastejšie slová sú štátna kasa prázdna a lebo Fico a to už nikoho nezaujíma keď tvoji zlodeji z vlády každý deň okrádajú pracujúci lud
Zase neklam!hospodárstvo bolo v dobrej kondícii ale skôr lutuj tých čo prevezmú po tejto hrôzovláde zdevastovanu krajinu na pokraji bankrotu
A diktatúra fašizmu zacala
Včera šulino utiekol z parlamentu lebo asi nechcel vysvetľovať ako chce riešiť nárast cien energií a teraz vládna banda nemá záujem riešiť katastrofálne verejné financie a zdravotníctvo.takuto bandu Slovensko ešte nikdy nemalo
Takto sa obnovuje dôvera v právny štát že ľudí chcú kontrolovať a špehovať? ušatý mal dávno sedieť v lochu aj z celou vládnou bandou lebo pre ľudí za rok a pol nič neurobili a len šikanujú celú spoločnosť.a niekde som započul že chceli dať zákon že nezaockovanym chceli znemožniť účastnít sa volieb
Veď prijali tisíce afgancov tak im môžu kľudne dať robotu ako vodičov cisterien:))))
Šulino musí znovu hľadať nového dílera fetu:)
Ficovi stačí aby si kúpil pukance a kolu a usadil sa v kresle a sledoval tragikomicku sériu vládnej bandy ako padá každý deň na ústa:)
Rok a pol prešlo a Fico je stále na slobode a percentá strany mu utešene rastú a keby som bol ficom tak nechám túto vládnu bandu dovladnúť a takýmto bacovanim čo predvádza vládna garnitúra môže Fico skladať za dva a pol roka vládu sám:)
Šulino má iné problémy že idú ceny energií hore.jeho trápi že mu zabasli dvornych dodávateľov fetu
V prvom rade babkoherečka nemyslí a veľakrát to ukázať na verejnosti:)keby Fico neexistoval tak z tej hlavičky už nedostane nič a by len hapkala a tupo bezprizorne hľadela
Bohvie či oplotena ambasáda nechce zrušiť zo Zuzanou zmluvu za neuspokojivé výsledky:)
Myslím že ešte veľa informácií vypláva na povrch tak Zuzana začína kalkulovať na ktorú stranu sa pridá:)
Myslím že sa čoskoro dočkáme audio nahrávok kde ušatý gauner ukoluje vyšetrovateľov aby manipulovali výpovede kajucnikov
Ušatý už pár týždňov nechodí na tlačovky lebo sa zjavne boji otázok ohľadne manipulácie z výpoveďami profesionálnych kajucnikov a jeho čas sa kráti keďže za jeho kriminálnu činnosť mu bude hroziť väzenie
Dúfam že to bude skôr ako za 2,5 roka lebo za ten čas Slovensko úplne na kolena
Táto vláda sa hodila vládou zmeny a áno je to vláda zmeny ktorá sa volá vládou katastrofy a je jasné že im nikdy nešlo o občana ale o pomstu.krajina je v totálnom ekonomickom a morálnom rozklade vďaka jeho vládnej bande
A aké telefóny by sme mali kupovať?:)Xiaomi sú cenovo dostupné a kvalitné takže čoskoro nám nanutia aby sme po vakcinach kupovali Apple?
Odporúčame