Gambaty mal už dávno sedieť a nie kvakať v médiách.
Gambaty mal už dávno sedieť a nie kvakať v médiách.
Zločinci za rok a pol totálne zdevastovali Slovensko a idú pokračovať ďalej v ozobracovani ľudí
Takže pentiaci mali kúpeného križiaka a gambateho zločinca.pekna mafia riadi štát
Kto že to povedal gambatemu že skončíš v base?:)))gambaty tvoj čas sa kráti:)
Gambaty bol vždy kriminálnik
Vládna mafia a niektoré médiá rozkladajú právny štát a už to neskrývajú ale rovno útočia.dufam že keď táto mafia skončí čo nám vládne tak raz sa budú zodpovedať za všetko zlo čo napáchali na narode
Takže očkovacia lotéria nevyšla tak to skúšali s pápežom a ani to nevyšlo a som zvedavý s čím novým prídu mafiáni:)
A ja že kde tých odborníkov olajnisti stále berú:)a tu jedného máme:)
Krásny argument čo je len pravda:)nezmohol si sa na viac?
Áno tá tvoja vládna mafia ozobracila ľudí v miliardách a to čo stihol Fico za 12 rokov tak to tvoja mafia stihla za rok a pol.
Keď sa na grendela a havrana použil paragraf 363 tak to bolo v poriadku?a teraz vrieskate?
Keď bol pcolinsky zavretý tak b.kollar a sme rodina vrieskali a teraz keď je vonku z lochu tak už chcú diskutovať ako GP znefunkčniť.dufam že keď táto naffianska vláda skončí budú sedieť všetci aktéri na lavici obzalovanych
V budúcnosti si ľudia budú hovoriť že Matelko z Trnavy ževraj existoval ale nikto ho nikdy nevidel
Fico si chodí vklude po uliciach ale Matelka už rok a pol nikto vonku nevidel okrem úradu vlády:)
Životná úroveň občanov sa rapídne znížila a bude v znižovaní pokračovať a ešte tu záťaž nakladajú na pracujuceho občana.dochodky pôjdu po reforme dole,minimálna mzda pôjde hore minimalne,zmrazili pracujúcim príplatky+stravné lístky,obedy zadarmo zrušené a to ešte nespustil daňovú reformu,ceny potravín+služieb idú hore a od nového roka elektrika+plyn
.tak sa pýtam pán Heger že pre akých občanov zlepšujeme životnú uroven? zadlženosť Slovenska sú rekordne
Sektar zase trepe že zlepšovanie životných podmienok našich občanov.ked si pozrieme čo táto kriminálna vláda urobila pre občanov tak mi vychádza len jediné že ešte viac občanov ozobracili a vyzerá to že ešte v tom budú pokračovať a o korupcii škoda písať
Polroka do zadu uvažovali o tretej dávke a a už špekulujú že sa bude očkovať štvrtou a piatou dávkou:)a predpokladám že štvrtá a piata bude povinna a donekonečna
Sám Kollár priznal že za zatknutím pcolinskeho sú jeho kolegovia z vládnej mafie keď povedal že ak sa to bude opakovať tak budú predčasné voľby a tým povedal všetko:)
Odporúčame