Takže vládna mafia zabasla pcolinskeho a on bluzni o Ficovi:)))
Takže vládna mafia zabasla pcolinskeho a on bluzni o Ficovi:)))
Chlapče teraz nám vládne mafia a ver že ušatý s gambatym skončia v lochu
Ušatý,gambaty a ich policajný poskok majú veľký problém:)
Ak sa potvrdia informácie že sa terajší kriminálnici stretávali na chorvátskom ostrove Pag aj s takacovcami tak nastane revolúcia
Tie čuda sa ani na ženy nepodobajú :)síce je to zbytočná strana ale horšie je keď sú strany ktoré škodia Slovensku a národu a táto vládna banda urobila toľko vela škôd že si to budeme všetci dlho pamätať
Do oplotenej žumpy chodí tchorčok a ojajna:)
Neskutočná drzosť od nej.ale ju trocha chápem lebo keby nešpinila Slovensko tak by ona išla na koberček k sorosovi:)
Vlastne celá táto kriminálna vláda odrbala ľudí.
Borisa Kollára zase ošuškali ako malého chlapca:)migračná mašinéria sa začala roztačať na plné obratky
Kde sa tak vládna banda dopracovala že aj na významnom podujatí musia byť hermeticky uzavretý a pod ochranou:)Matelko už pozná len domov,opancierovanu limuzínu úrad vlády a inam sa už neodváži vystrčiť nos
To sa môže stať len na Slovensku že obvinený ovplyvňuje cez médiá trestné konanie v prospech seba.
Najskôr rozdelia národ a teraz chcú spájať ešte nech neockovanym dajú žlté hviezdy a bude vymaľované.a vlastne história sa opakuje keď sa ľudia musia preukazovať papierom aby ich niekde pustili a keď nemáš papier tak máš zakaz
Pardon NSDAP
Ten pravý pometenec z Olajna tu ide kvakať čo svoju stranu porovnával s nacistickou NSPAD:))))
A teraz nás neokradaju terajší zločinci?a to mnohonásobne?
Odísť určite nie ale premiestniť ich do vysetrovacky aby neovplnovali svedkov
Veď sa vyznajú od mikrobiológie až po vesmírny program:)
Odporúčame