Táto vláda je plná odborníkov na všetko:)
Táto vláda je plná odborníkov na všetko:)
Veď počíta a nebude to zanedbateľná položka za potraviny a služby kamarát môj:)
Keď idú energie hore tak počítaj že pôjdu aj potraviny+služby a tebe sa zdá že žiadna katastrofa?keby si mal bločky z minulého roku a teraz tak zistíš ako išlo všetko cenovo hore.lutujem ľudí čo majú nízke zárobky
TatranaS som už dlho nevidel nič písať bohvie či sa nezavakcinoval:)
A ušatý gauner mu chodí polievať kvetinky do bytu:)
Hej koordinované výpovede čo už jeden mafan potvrdil:)aká nenávisť k Matelkovi ja ho skôr ľutujem ze jeho duševné zdravie trpí:)
Obvinený boli na základe profesionálnych kajucnikov ale tento je obvinený na základe faktov čo je obrovský rozdiel
Bude treba nakúpiť viacej teplakovych búnd do budúcnosti keďže vo vláde je dosť adeptov:)
Tejto vláde sa darí ožobračovať ľudí a všetko hádžu na predchádzajúcu vládu:) táto vláda je totálna pohroma pre Slovensko a ešte sa samochvalia ako im dobre ide.dlh Slovenska sa rapídne zvýšil,pozmrazovali pracujúcim príplatky a miliardy míňajú na svoje kšefty a kovidom.a to ešte miňister Matelko má v zálohe daňovú reformu pre chudobu
Kovažik uveril ušatemu a teraz bude musieť za to všetko pykať
Stačí si pozrieť film sci-fi a je jasné akým smerom sa ľudstvo bude uberať a autá to nebudú skôr si myslím že novodoby fašisti ľudí naženú do dobytcakoch teda do autobusov a vlakov
Minule jedna čúza z mimovládky jačala že v veľa afgancov pracovalo pre ich mimovládky a bolo by podľa tej strapane aby ich Slovensko zobralo.dufam že sa raz zbavíme týchto fašistov a mimovládky zrusime
Vyzerá to na každoročnú stretávku debokratov kde sa porozprávajú pospominaju niečo zožerú a pôjdu domov s pocitom ako to rusom natreli:)))
Veď sa pozri na štátny dlh čo zločinci zatali dlhovú sekeru a v súkromnom sektore platí mzdy štát ty kekonóm:)
Tu nejde o minimálnu mzdu ale o to že táto chrapunska vláda zmrazila všetky príplatky takže v tejto ťažkej a temnej dobe ľudí takmer dva roky okráda.Neviem čím si Slovensko zaslúžilo taký trest v podobe tejto diabolskéj vlády
Do gastroserktora sa zamestnanci tak rýchlo nevrátia keďže si našli v týchto temných časoch inú stabilnejšie prácu a môžeš dať výpoveď a zamestnať sa do nejakej restiky:)
Totálna šaškaren krymská platforma:)Krym je ruský a aj to tak ostane a tá banda na čele s tým našim sektarom sa tam prídu len nažrat a poniektorí a ožrat:)
Nemusia mu platiť keď stačí mu poslať zopár dievčat na rozptýlenie a vtedy podpise čokoľvek:)
Odporúčame