Progresívci sú v prvom rade extrémisti abco je smutné že v eú parlamente je takých extrémistov vela
Progresívci sú v prvom rade extrémisti abco je smutné že v eú parlamente je takých extrémistov vela
Ak Kollár bude vetovat ako všetko čo nasľuboval tak tu máme tisícky afgancov:)
Smradoch z Oravy čo robí hanbu oravcom.nech nám ten sorošovčak povie čo urobil za jeden a pol roka pre Slovensko a môžem to za neho povedať vôbec nič dobreho
Green ešte nevidel plesnivy trávnik?:)ale držím mu palce nech sa mu darí
Gambatej príšere sa nič nestane lebo ma za sebou celé podsvetie ktoré je teraz pri kormidle
Ach ty tchorčokov dezolat:)tvoji bratia v zbrani z USA vytvorili na blízkom východe toľko zla a vraždenia že teraz sa všetci migranti trepu do Európy.
Nezabudol si na angličania?
Ak som dobre počúval dezolata tchorčoka tak splietal o tisícoch afgancoch ktorým hrozí smrť a je povinnosť západného sveta sa o nich postarať tak sa obávam ze Európu čakajú ešte horšie časy aké sú teraz keď sa zmení štatút uprchlika z afganistanu
Olajno taliban presúva afgancov na Slovensko.
Ani jedného afganca by som nezobral a nech si ich berú amíci a angličania lebo taký bordel a vraždenie čo spôsobili na blízkom východe by mali obe krajiny čeliť tým najprísnejším sankciám aké sa dajú dať a celosvetové spoločenstvo by malo vyšetriť ich vojnové zlociny
Podľa toho kde deti počas búrky boli je podla mňa trestuhodné a celá táto tragédia ide na tričko vedeniu tábora.ked vedeli čo sa za búrka ženie mali deti evakuovať do nejakej budovy.hrozna tragédia a úprimnú sústrasť rodine
Fico je minister zahraničných vecí?
Spojenci nechcú dať povolenie na pristátie vládneho špeciálu?tchorčok ty si ale tlk keď je jasné že najskôr sa musia evakuovať amíci a až nakoniec naši takže to najhoršie si zlizneme nakoniec mi
Treba pripomenúť ako američania opustili vojenskú základňu kandahar?:)tak precízne utajovali svoj odchod zo základne že o štvrtej ráno amíci vypli el.generatory a ráno keď prišli afganský zamestnanci do práce tak po amikoch neostal ani smradok:)
NATO a USA sa vždy postarali o migračne vlny a tvária sa ako že stým nemajú nič spoločné.
On má progresívne zmýšľanie tak jemu zbytočne niečo píšeš ale aj tak za krásne zhovadil na diskusií
Oplatí sa písať na takú sprostosť čo si vypotil?vyzerá že si z tchorčokovho stáda:)stavil si na chromeho koňa USA:)
Zabudli povedať že deň otvorených dverí nebude do konca volebného obdobia:)
Neviem aké sú pomeri v Afganistane tak sa chcem opýtať či už naši z NATO a USA zvíťazili nad tým hnusnym talibanskym nepriateľom?:)
V Afganistane nech si domáci robia čo chcú je to ich vlast tak nechápem čo sa tak rozčuľuješ:)pre mňa aj terorizmom to čo tvoji chlebodarci z USA robili na blízkom východe tak rozdiel medzi USA a talibanom tam vôbec nevidím:)
Odporúčame