keby sa Igorko presiel po ulici bez ochranky tak by sa utopil v pluvancoch:)
keby sa Igorko presiel po ulici bez ochranky tak by sa utopil v pluvancoch:)
na sudoch,prokurature a policii menia ludi a nahradzaju ich svojimi lokajmi lebo vedia ked skoncia tak budu ochraneny pred kriminalom za zverstva co na narode napachali lenze zabudli ze ludia im to nezabudnu a ked skoncia tak ochranku uz nebudu mat a na Slovensku je uz vela ludi nahnevanych.
boh vie kolko kobyl je pri zriedle Eurolab Lambda A.s.Trnava
ty niesi ten pan co sa po desiatich mesiacoch zobudil s komy?
ked detom brali obedy zadarmo tak argumentovali ze nic nieje zadarmo a teraz nam tvrdia ze tie antigenove testy su zadarmo a bedac este frfle.Uz som dlho nepocul Sulika a jeho slova ze toto je posledne testovanie
ked madari rokovali o dodavkach vakcin z ruska tak cela bruselska smotanka bola pohorsena a zrazu chcu vakcinu skoro vsetky staty.lenze ked rusi budu citat co nasa vladna garnitura na cele s prezidentkou opluvali rusko tak je jasne ze dostaneme figu borovu
no hadam ze knam dorazia aspon pribalove letaky.uz par na zaciatku roka upozornovali ze treba rokovat o dodavkach vakcin sputnik V ale USAcky agenti vo vlade o tom nechceli ani pocut a teraz je neskoro
dokedy chces takto nepretrzite klamat.vo vsetkych okolitych statoch porusuju uz len tym ze ludia protestuju v uliciach napr,Rakusko,Cesko,Polsko,Holanadsko,Francuzko,Nem ecko a mnoho dalsich statov a to netestuju antigen.testami a deti chodia riadne do skôl.este treba ozrejmit kolko stat vyplaca MOMkam a sumicka je fakt zaujimava
ku SPUTNIKU V sa Slovensko nedostane lebo premrhali cas ako premrhali leto na pripravu na druhu vlnu pandemie.a ked rusi uvidia aky blazni ovladaju Slovensko tak sa ani nebudu snimi bavit
kvôli neschopnosti a terorizovani obyvatelov a kde su tie tvrdsie opatrenia?v cechach?nedaj sa vysmiat lebo u nich aspon neterorizuju obyvatelov sparanim aby deti mohli chodit do skôl.
co je to za opoziciu co nieje schopna do dnesneho dna dohodnut sa a zorganizovat zber podpisov na vypisanie referenda.
diktatorska vlada bude taka silna ako my budeme slaby
smrtelna choroba je ktora lebo kovid to urcite nieje.jedinu smrtelnu chorobu co poznam je premier tejto krajiny co nahnal ludi na nezmyselne testovanie kde sa vela dochdcov nakazilo a bohuzial aj zomrelo.a liek na koronavirus existuje len vlada akosi stale vaha lebo s toho kseft nieje
v inych statoch to funguje aj bez testovania.demokracia a sloboda skoncila nastupom tejto diktatorskej vlady a dufam ze sa im to aj ich podporovatelom vrati mnohonasobne.ekonomiku a slobodu ste znicili nadobro
za taketo terorizovanie si tato vlada zaslusi kriminal.vsade vo svete deti a skolkari chodia bez terorizovania do skôl len tu sa musime testovat.kde je remiska,kollar a sulik ktrory sa dusovali ze nedovolia uz testovanie.tejto bande moze verit len blazon a dufam ze sa tejto terorizujucej vlady coskoro zbavime
keby tie psychotesty boli podmienkou vstupu do politiky tak s plnou vaznostou mozem povedat ze klub olano zanikne
tak dostanes odpoved ze musis pockat kym pan nemenovany neodcestuje na urad vlady
to som vravel hned po volbach kolegom ze este budete na fica spominat a uz spominaju ako bolo dobre
lebo nevie buchnut po stole.v ostatnych krajinach deti prveho stupna chodia do skôl okrem Slovenska.neschopna vlada ktora rujnuje ekonomiku a nici zivoty ludom
Odporúčame