a v prieskumoch doveryhodnosti matelko pada na uplne dno a ten kriminal co spomina primatorom tak aby po ukonceni jeho vladnutia nehrozilo jemu
a v prieskumoch doveryhodnosti matelko pada na uplne dno a ten kriminal co spomina primatorom tak aby po ukonceni jeho vladnutia nehrozilo jemu
a zase vyhrazky zo strany matelka na adresu primatorov,obcanov,opozicie a koalicnych partnerov
ked oajnisti vyhrali volby tak zapratali vsetky diskusie a teraz tu ostala len hrstka najvernejsich od vodcu NSPAD psychopata.A keby bolo referendum tak som si isty ze bude uspesne lebo pochybujem ze su ludia tak blby aby trpeli este 3 roky pod dikatorskou cizmov
hlavne volici SAS precitli ze nove volby budu pre ich stranu prospesne
neviem coho sa boji vladna garnitura a ich volici ked tvrdia ze vladnu perfektne tak nechapem preco su proti referendu a aj sam matovic povedal ze pochybuje ze sa referenda zucastni viac ako 51%.a este pripomeniem matovicov vyrok ze jeho vlada sa zapise do dejin dejepisu ako najlepsia vlada v historii a od diktatorskeho sialenca to znelo fakt komicky
OLaNO je uz teraz mrtva strana a pockajme si do predcasnych volieb ako to prerozdelovanie dopadne ale chcem len jedno aby vsetci co 10 mesiacov devastovali narod a ekonomiku dostali spravodlivy trest
ja narozdiel od teba nepodporujem dikatora co vladne na Slovensku.
to je vas argument a strasenie na referendum ze sa k moci vrati fico ale pripomeniem ze na Slovensku je dost polit.stran ktore budu kandidovat a ver tomu ze fico a ani pelle by neskladali vladu bez niekoho ineho ale ruku na srdce ak bude tato vlada pokracovat az do 2024 v destrukcnom vladnuti tak sa tes ze novu vladu bude skladat len pelle a mozno s ficom.teraz je idealny cas na zmenu a vykopnut olajno s parlamentu kzm nebude neskoro
v indexe demokracie Slovensko kleslo zo 42 miesta na 47 miesto a to ukazuje co za nebezpecneho dikatora mame vo vedeni tohto statu.ludia za desat mesiacov prisli o slobodu a kazdy den dostavaju od vlady vyhrazky a su castovany urazkami mudrosraci,dobroseri,stekajuce psy za plotom,dezolati,idioti atd.a aj preto tato vlada stratila doveru aj vlastnej volickej zakladne
olajnovska banda zase dostala strach ohladom referenda.a poslanci olajna vedia ze budu v poslaneckych laviciach este maximalne 3 roky lebo po dalsich volbach sa matelko ledva vysplha nad 5%.a tu uz nejde o to ci sa dostane k moci fico a pelle ale ide o to aby sme vykopli psychopatov z olajna z parlamentu
on asi myslel matelkovu cestu na tu psychiatrcku sukromnu kliniku vo Viedni
tak ked ides davat priklad nejaky zapas s realitou tak boh ochranuj Slovensko pred volickou zakladnou Olajna
no jedneho mame co tvrdi ze ste vsetci blazni,nie ako ja a teraz terorizuje narod
Rakusko ide akou cestou?vam matelkovcom poriadne prepina
matovicov hlod ze sputnikV by sa mal vyrabat na Slovensku bol dobry :-)skor by som povedal ze zase prasky na hlavu neuzil
Najhorsie je ze sa zo Slovenska smeje cela Europa a staci si pozriet diskusie na CZ a PL serveroch ako komentuju testovacieho blazna.Kde pride len hanbu narobi narodu.
kto si nepraje predcasne volby su olajnovci lebo vedia ze sa do parlametnych lavic dostali uplnou nahodou a omylom.este mesiac a 80% obyvatelov si bude zelat aby boli predcasne volby a nie na zaklade ze koli smeru ale aby prezili a oslobodili sa od tyrana z TT
Odporúčame