Tak a šulino zase oklamal ľudí a hlavne svojich voličov.a táto banda bude ďalej ľuďom strpčovať životy.ale na druhej strane do ďalšieho roka im spadnú preferencie pod 5 percent
Tak a šulino zase oklamal ľudí a hlavne svojich voličov.a táto banda bude ďalej ľuďom strpčovať životy.ale na druhej strane do ďalšieho roka im spadnú preferencie pod 5 percent
Ako ide šulino položiť vládu?vysvetlí nám to:)
Magorko mal pravdu že sa táto vláda zápise do dejín dejepisu ale nie ako najlepšia ale najneschopnejsia vláda všetkých čias:)
Sulík sa asi pomiatol lebo musí padnúť celá vláda smrti a nielen magor keďže sú za tento katastrofálny stav všetci zodpovedný.
Igor Matovič mal v skoro každej politickej strane svojho agenta čo v znútra rozkladal stranu a zaťal sa mu to podarilo v KDH a teraz aj žalúdok doplatili že majú kompy v strane ako magorovu agentku
To sa dalo čakať že sa zločinci dohodnú keďže kšefty s testami sú pre nich zlatá baňa.a Kollár sa môže venovať tým svojim sociálnym nájomným bytom čo za rok stihol postaviť až rekordných nula bytov:)
Keby som takto pracoval ako táto vláda smrti tak ma už dávno zamestnávateľ vyhodí z práce.
Takže si to ich ročne vládnutie zhrňme:o 22miliard nás zadlžili,vyše 8tisic obetí,1miliarda vyhodená na spajchlovacku čo sme za to mohli postaviť 14 nemocníc,živnostníci a podnikatelia na pokraji úplného krachu a o ekonomike ani nevravím a oni sa tvária ako dobre vládnu.su omnoho horší ako smeraci
Táto kriminálna Olajno banda dovedie Slovensko do bankrotu.
A to len za rok stihli zadlžiť národ o 22 miliárd čo sa Ficovi nepodarilo za 12 rokov a ešte Heger ide zvyšovať daň pre chudobu aby si chudoba zvykla nič nevlastnit a otročiť v montovniach
Keď táto vláda smrti skončí tak to budú mať bez ochranky ťažké a za zničenie ekonomiky a ľudských životov sa ani nečudujem že sa im niekto vyhráža.a to ešte neprišla ekonomická kríza keďže štát platí firmám a živnostníkom ale keď skončí štátna podpora tak až vtedy príde hnev národa.
Veľký reset sa nezadržateľne blíži a aby bolo jasné že oni chcú aby ľudia nič nevlastnili a len otočili v montážnych firmách.
Keď skončí pomoc štátu tak až potom začne hromadné prepúšťanie a verte že pôjde nezamestnanosť nad 15%.
zase tie tvoje klamstva.Dzurindova vlada spustila rozpredaj nemocnic
za sucasnu situaciu moze vylucne len tvoj vodca ktory dal rozkaz na rozsirovanie vyrusu v podpobe sparania v nose kde sa vela ludi aj realne nakazilo
ty a tvoj vodca mate jednu vec spolocnu tupost
Igor chvalabohu ze mas este vernych sektarov vedla seba ked ta vsetci opustili:)
ked si zriadite MOMku tak vam daju jednorazovy prispevok 1700eur+800 denne a ak mate otvorene 30 v mesiaci tak zarabate ako spickovy manazeri a staci mat jednu budku a zdravotnika
treba sa opytat blazna ci aj on praktizuje sektarstvo SLOVO ZIVOTA ako jeho kolegovia vo vlade
tu uz nepomoze referendum ale okamzity pad vlady lebo do referenda napachaju este viac skôd a zla na Slovensku a po volbach treba vyvodit trestnopravnu zodpovednost
Odporúčame