po skonceni ich volebneho obdobia pojdu do jedneho brucat do lochu
po skonceni ich volebneho obdobia pojdu do jedneho brucat do lochu
Nepraj nikomu nic zle lebo karma a laskavo zalez do diery.to ze mame zle vysledky sa mozes podakovat dikatorovi a sialenemu ducha svetemu lebo oni su zodpovedny za ten stav co tu mame.
ty si s urcitostou z matelkovho NSPAD kosiara
no krasne uz aj cesi sa na diskusiach Idnes smeju z tych sms co navrhli blazni z olajna.
tak to fakt drzost ze ta skupina opilcov debatovali nahlas a este bez stipky ucty sa aj smiali.dufam ze si ich nahral na mobil lebo tychto treba mimoriadne exemplarne potrestat aj väzenim :Dtakze panacik lockdown nezabera lebo mal milion vynimiek a este to spajchlovanie obcanov v nosnych dierkach sa pandemicka situacia zhorsuje
treba si pozriet kolko si matelko pozical a o kolko sa zvysil dlh Slovenska a potom pis o hoaxoch.do konca oktobra bolo na koronu mrtvych okolo 400 a po prevzati kontroly nad kovidom matelkom mame astronomicke cisla v umrti a to vsetko predchadzalo nezmyselne plosne testovanie.a teraz sa to zase opakuje ked dva tyzdne po testovani sa situacia zhorsuje
a ty mas nejake argumenty ze nepise pravdu?alebo si prisiel urazat
jedno riesenie je ze padne neschopna vlada co terorizuje obyvatelov a nasledne ich posadit do kriminalu za tych mrtvych
matelkovci tie vase opatrenia a umrtia su na kriminal samozrejme ked skoncite vo vlade
vies kedy budes mat volnejsi rezim?ked sa zbavime testovacieho vladneho komanda
chore napady tvojho Vodcu co obdivuje NSPAD.ivermectin je podla poznatkov zo zahranicia liecba na ochorenie kovid a tie sparanie v nose este nikoho nevyliecilo takze sa treba uberat tou cestou liecby.a tie smsky dopadnu tak ako nedavne neslavne vynimky kde si poniektory cestovali bez testovania
Mesik uz polroka upozornuje na liek ivermectin ktory vcasne pomaha v liecbe proti kovidu a tato vlastizradna vlada stale splieta o testovani na ktorej s urcitostou aj zarabaju tazke miliony.a z toho vsetkeho vypliva ze keby pred polrokom uvazovali o tom lieku tak tu nemame tolko obeti a tato vlada ma zakrvavene paprce od nich.s touto valdou treba cim skor skoncovat
gestapaci otvorili pandorinu skrinku a ak sa po volbach dostanu k moci opzicnici tak im to spocitaju aj s urokmi a to nepocitam nahnevanych ludi na tuto vladu
bohuzial tato vladna garnitura zasiala na Slovensku teror a strach a to sa tyka doslova vsetkeho aj kovid manie kde ludi terorizuju a tie zatykania su len demonstracie sily diktatora.ako keby im nemohli dat normalne predvolanie na policiu.
dost ze v EU stale mlcia co vysinuty diktator vystraja s vlastnym obyvatelstvom
mikas nicoho sa neboj lebo matelko ta bude chranit pokial bude mat moc ale akonahle sa im skonci vlada tak steba bude buduci kajucnik
po 11mesacnom terorizovani a klamani obyvatelov moze verit tomu chmulovi len blazon.
podla akeho kluca robili prieskum?na Slovensku mame osadnikov cca 300tisic,kolko ludi skoncilo v hotelierstve,gastre,zivnostnici co nesmu mat otvorene+dalsi co skoncili na dlazbe?fakt cudny prieskum
bohuzial je to tak.a este k tomu su prizvane media aby bola show velkolepa a vsetko sa deje aby matelko odputal pozornost na neschopnou vladou riesit kovid a kolabujucu ekonomiku+ozobracovanie naroda.nechapem preco ich nepridu zatknut normalne ale musia k tomu pouzivat komanda
v DSSkach sa mali klijenti a zamestnaci testovat vylucne PCR testami a nie tym brakom nacom matelko zaraba.vsetky umrtia v DSSkach idu ta tricko matelkovi a jeho poskokom co ho podporuju
Odporúčame