aha, čosi sa mi marí, no urobili vtedy chybu progresívci, mohli mať aspoň niečo
aha, čosi sa mi marí, no urobili vtedy chybu progresívci, mohli mať aspoň niečo
toto by sa malo nejako upraviť zákonom, podľa mňa sa to prieči zdravému rozumu
to dedenie po partnerovi a nazeranie do zdravotnej karty by malo byť samozrejmosťou a je smutné, že naša vrchnosť a mnoho Slovákov k tomu sú takto zaspatí duchom, aby som sa jemne a poeticky vyjadrila
aj mňa upútala hneď ráno tá "perla ducha" , ktorú Kaja vypustila - žiaľ, takíto obmedzení ľudia zastávajú občas tie najvyššie funkcie
PS si hľadá témy, ktorými by upútalo, ale sú to témy zlé
Podriadení Tarabu Kuffovci ničia slovenskú prírodu, sú to značne obmedzení ľudia, Šaško takých primitívov pri sebe nemá. K Druckerovi- je v programovom vyhlásení vlády, že treba vyhnať neziskovky zo škôl? Ak áno, hádam by sa mal premiér na to pozrieť
+++++ s radami pre ministra súhlasím
Kaliňák- si v poriadku? Muro desaťkrát horší? teraz sa snažíš nakloniť si trocha Bombica, ktorého ste pred voľbami využili
nuž, je tu otázka, či treba v 21.storočí riešiť problémy alebo nesúhlas s niečím agresiou ...ja mám v tom jasno Súčasné ruské dobytie Krymu (anexia) sa odohralo vo februári a marci 2014 v reakcii na zvrhnutie proruského prezidenta Viktora Janukovyča v Kyjeve. A tá Odesa bola následne až v máji 2014. Až potom sa začala Ukrajina vyzbrojovať, to je pochopiteľné.A môžeme nadávať na toho, kto z pozadia oheň rozduchával, na USA, ale to nič nemení na veci , že agresia nič dobré nikomu neprinesie
je to reakcia na môj príspevok , nie je to reakcia na žiadneho debatujúceho
ešte snáď by som doplnila- hoci sa časy menia , ľudia ostávajú tí istí ...a my obdivujeme osobnosti z histórie, ktoré sa vedeli vzoprieť násiliu a za pravdu obetovali aj svoje životy- napríklad Spartakus, Johanka z Arcu, Jan Hus ...a nespomínam si teraz na mená vladárov , ktorí takisto konali šľachetne a o to viac si ich treba vážiť, že mali v rukách moc a len moc ti ukáže, čo sa v tebe skrýva...možno budem za veľkého idealistu - ale aj Putin mohol urobiť viac , ak vedel, či mal indície , že sa čosi chystá, bol hádam naivný a chcel nepriateľa prekvapiť? prekvapiť Američanov? čo všetko vedia dopredu? alebo aspoň veľa vedia? - to fakt? tak mal jasne povedať po Odese: Stop , lebo ak ešte raz, ak to bude pokračovať, tak...môžeme urobiť toto a toto..
som naivná? ale týmto činom by sa bol v očiach mnohých pozdvihol a mnohí by sa na agresiu teraz pozerali inak, lebo by bol varoval...
možno úplne sám nemohol urobiť tak závažné rozhodnutie , aj to je možné
ale je tu to ALE
simon, zvykli sme si ,žiaľ, že keď napíšete , že dva a dva sú štyri, ste pre jednu stranu vždy zlý a máte nesprávny názor
Je dobré bojovať do posledného Ukrajinca, či sa vzdať častí územia a čím skôr uzavrieť, hoci aj nedôstojný mier ? Ja vravím áno, vzdať sa , lebo najhoršie čo môže byť je vojna a straty na životoch - a prvá strana ma odsúdi, hoci si myslím, že rozmýšľam správne
Druhá otázka- bolo správne, že hoci v Odese krutým spôsobom zahynuli ľudia a Západ provokoval Rusov , aby Rusi zaútočili a tak k obetiam v Odese pribudli desaťtisíce ďalších? Ja vravím nie, je to agresia, a jedine ak by Rusko bolo napadnuté, malo sa brániť.- druhá strana ma odsúdi, hoci myslím, že rozmýšľam správne
Tí, ktorí si idealizujú Rusko sú takisto svojím spôsobom obmedzení, ako tí ktorí nechcú odsúdiť zločinný režim na Ukrajine
u nás na Slovenku registrované partnerstvá nie sú povolené, s čím nesúhlasím, ak homosexuálny pár chce žiť v takomto zväzku, má mu to byť umožnené, je to obmedzenosť a netolerantnosť nesúhlasiť s RP podľa mňa. Čo sa ale týka manželstiev , mne osobne je to jedno, ale tu som voči odporcom manželstiev predsa len o niečo tolerantnejšia ako voči odporcom RP, čo da týka adopcie detí, som za, aby vo výnimočných prípadoch, ak sa dobre preveria podmienky u daného páru im to bolo umožnené
Spišká Stará Ves- tak ak Drucker, tým skôr Šutaj Eštok mal odstúpiť
tieto blogy sú určite prínosné , ale keďže ste výživový poradca a máte uvedený aj svoj kontakt, nemali by byť medzi komerčnými?
minule ste tu mali komerčný blog, ak ste taký mali aj tam , tak možno preto
Odporúčame