zmizol mi príspevok- hlavne aby to vyjadrenie raz a navždy toto divadlo ukončilo a aby boli rešpektované výsledky SAV
zmizol mi príspevok- hlavne aby to vyjadrenie raz a navždy toto divadlo ukončilo a aby boli rešpektované výsledky SAV
vyprosím si takéto poznámky, ramgad
si rozumný človek, ale po dnešku ti viac odpovedať nebudem
na bludné podozrievania som mimoriadne citlivá, ale v jednom si mi pomohla- ak teraz konšpiruješ resp. podozrievaš, tak z toho mi vyplýva, že takto ľahko sa môžeš mýliť aj v ostatných svojich predpokladoch , ďalej to vysvetľovať nebudem
keď som predtým počúvala jeho vyhlásenia, zdal sa mi ako nadšenec...zdá sa mi, že on by bol na také veci ako nejaké výplatné listiny opatrný ...ale môžem sa mýliť
sú to fanatici , našťastie hádam až toľkých obmedzených(inak sa to napísať nedá) medzi lekármi na Slovensku nemáme...
ešte doplním- mám také skúsenosti, že ak nejaký fb príspevok zmizne, väčšinou je za tým nejaký "zádrhel" napríklad, že všetko nebolo napísané objektívne, správne , že autori čosi úmyselne zamlčali - ale iste, tento vami uverejnený prípad môže byť výnimkou, pripúšťam
príliš sa na to pozeráte jednostrannou optikou, Elena- v prvom rade je mi ľúto vašej mačičky, myslela som na ňu, dúfam, že ste ju dali včas utratiť a nenechali trápiť sa až do konca ...
k tomu kocúrikovi- fb odkaz, ktorý ponúkate k nahliadnutiu, je už nedostupný, takže predpokladať sa dá hocičo, a aj to že psy majú takisto právo chodiť po svojom teritóriu a žiaľ, sú také druhy psov ktoré mačky likvidujú . Ak ale psy boli na cudzom pozemku, to sa už napadnúť dá. Píšete že by ste sa nečudovali, keby tie psy niekto otrávil, to sa vám zdá ok? v prírode platí právo silnejšieho...tie takzvané rajdy , ktoré kocúrika vyhodili v bolestiach bez ošetrenia, tie by si veru zaslúžili, veď mohli zatelefonovať na MP a tí by to posunuli útulku, ktorý by po kocúrika bol prišiel
nedá mi však povedať jedno- za psy si človek zodpovedá sám, no keď má mačku, ktorá chodí aj vonku, jednoducho vždy musí byť pripravený na najhoršie...
hlavne aby sa nezabudlo aj poukázať na to, že Česi Slovákom aj hodne pomohli a takisto aby v tom múzeu aj pracovali skutoční odborníci a nie takí, ktorí sa tam dostanú ako sympatizanti či členovia istých strán za odmenu
takto to vnímam aj ja
hlavne aby to vyjadrenie raz a navždy toto divadlo ukončilo a aby bolo rešpektované
hlavne nech západ nechá Moldavcov na pokoji , aby sa sami mohli rozhodnúť
nemyslím si, že bez pomoci západu by u nás PS nemalo šancu vyhrať, mnoho našich mladých ľudí je už spracovaných a veria PS ... voliči koalície ťažko prejdú k progresívcom, už asi budú len prestupy v rámci dvoch táborov navzájom, napríklad Smer -Republika, PS- SaS...takže predpokladám, že to bude opäť tesné a napínavé , ak by došlo k voľbám . Ale západné zasahovanie to až tak neovplyvní-môj názor
Japonsko je iste zaujímavá krajina, ty si sa zamiloval do motorky , môj bývalý manžel zase cvičil bojové umenia a hovorieval, že sa mu páčia japonské ženy, lebo sú vraj poslušné..::)) tak nech ťa tá motorka poslúcha a nech si vzájomne dáte, čo potrebujete.:))
pár nickov mu síce zablokovali, lenže darmo by sa aj vyhovárali , že si vytvorí zase nový, majú takéto typy hneď mať v evidencii a okamžite blokovať pri prvom urážlivom novom príspevku , ale už tu dlho šarapatí a nič , a nielen on , samozrejme, lenže on je ukážkový príklad zloby a hlúposti
pani blogerka sa môže tešiť na plodnú diskusiu alebo skôr plodné monológy od jednobunkového zvieratka.:)))) ale možno budem napokon milo prekvapená.... ani neviem, či v blogerkiných blogoch už niekto podobný diskutoval lebo sú skutočne na vysokej úrovni a na to, aby im človek porozumel, určite jedna bunka nestačí
ozaj, ešte si spomínam na celkom milú konverzáciu s adminom, ono záleží aj, ktorý z nich má službu , je to proste o ľuďoch , jeden sa mi raz skoro ospravedlňoval, že čosi musí stiahnuť , lebo --- proste musí...
a druhý si zase myslel, že si z neho robím žarty -vôbec som nečítala , aké sú podmienky blogovania, pravidlá ma nezaujímali a stále som preto dookola robila tú istú chybu , nie náročky, no on to tak videl , tak mi napísal, či si z neho strieľam.:))) to ešte komunikovali ...hádam ešte bude príležitosť
Odporúčame