som si takmer istá, že zveličuješ , čo sa týka tých jedincov(alebo ide možno o "chorých" hypochondrov, ktorí sa pozorujú) a čudujem sa ti, že sa ti chce venovať tomuto problému takto neprakticky a skúmať nejaké čísla
ale neber to v zlom , no tých štatistík sa dá kdekoľvek vyrobiť dosť a s inými výsledkami...
nesledujem to a ani sa mi nechce, radšej žijem a nemyslím na strašiakov
maj sa krásne , už som unavená , idem ešte telefonovať a potom sladko spať
a pokojne prispej aj do ďalších mojich blogov, budem sa tešiť


