minule som tu mala blog o mužoch, taký na leto , nic moc , fajn diskusia na úrovni, až kým do nej nevstúpil istý pán (nie bilagbilak , aby som to upresnila) a začal urážlivo spomínať sliepky, staré dievky a rozvedené , to sú pre mňa veci úplne mimo čiaru , totálne hlúpe, podrýval, tak som blog stiahla
pritom ja som všeobecne citlivá na rôzne takéto primitívnosti , čo sa týka hocikoho , to je moja červená čiara urážať ľudí za orientáciu , hendikep , rodinný stav ...nejde o mňa , ja veľmi dobre viem, ako žijem ...
PS: niečo na odľahčenie - nechcem sa chváliť , ale aby si tu niekto nemyslel, že som nejaká chudera, lenže kto si myslí, tomu rozum nenaleješ - ale minule mi volá kamarátka zo SŠ a pýta sa ma, či som ešte stále taká pekná ako dakedy- vravím jej, že ešte krajšia.:))) a nato v ten deň sesternicin bývalý zo Švédska jej vraví o mne, že som mu pripomínala staré krásne herečky z minulosti, vraj som bola krv a mlieko
a potom ťa tu dakto vytočí so sprostosťou a ty vieš svoje

