žiaľbohu ...preto aj tie ceny už ani nemajú taký zmysel ako v minulosti
žiaľbohu ...preto aj tie ceny už ani nemajú taký zmysel ako v minulosti
dobre napísané, atlas! Pre Izrael je Hamas dobrou zámienkou
jasné, snaha sa - a zvlášť v tomto prípade- cení , ale na Nobelovku to nestačí
nádej vraj zomiera posledná.....:)
a hlavne potrestať vojnového zločinca Netanjahua, Židov nikam posielať netreba, Izrael po tomto už nemá budúcnosť a je len škoda, že to možno už v tomto živote na vlastné oči neuvidíš , cicero
a uznávaš aj že politikom nemožno veriť a že ak niekomu z nich naletíš v dobrej viere a vidíš potom, aké svinstvo urobí , tak zmeníš názor? alebo len nie si dostatočne informovaný a postupne prichádzaš na niektoré veci?
chlap či žena , u mňa je múdry človek ten, kto dospel v živote k poznaniu Viem, že nič neviem a tým pádom sa nedrží striktne svojej "pravdy" , nie je tým pádom čierno- biely ale dokáže uznať, ak sa okolnosti zmenia, že sa mýlil alebo aspoň poopraví názor na istú vec
hlavne pravý chlap nechá dýchať ľudí okolo seba a nepresadzuje jedinú pravdu- tú svoju
a čo sa týka tohto blogu- si vedľa , aj preto tá reakcia, názory na zahraničné záležitosti som od začiatku takmer vôbec nezmenila , nikdy som nebola Zelenského fanúšik, práve naopak
dnes máte asi lepší deň, gratulujem!
Nobelova cena by sa mala dať nielen za jednorázovú záležitosť, ale aj za prihliadnutie na tie ostatné v živote nominanta, a lump Trump si ju ani náhodou nezaslúži už len v súvislosti s tým Iránom
našťastie , toto ja riešiť nemusím , na nočné orgie a hluk som takisto citlivá a konala by som podobne ako vy, držím palce , aby incidentov bolo čo najmenej, no je leto, tak mám obavy ...
píšeš hlúposti, kto obhajuje zločiny, genocídu ako ty, sám je zločinec
ďakujem za milý blog a pohladkajte za mňa psíka, predpokladám, že je váš
veru, sú ako tie komáre či skôr kliešte...držia sa, nepustia a hostiteľovi pripravia trpké chvíle, neraz končiace vážnou chorobou...
Brehy, aj ja občas rada diskutujem, ale skôr pri iných témach , takých viac ženských
aj ja ti ďakujem, že si prispel do debaty a verím, že aj ty budeš mať víkend podľa tvojich predstáv , nech zrelaxuješ pred pracovným týždňom.:)
tá Jalta by dávala zmysel, no trpasličia EU sa bude snažiť takisto zúčastniť sa záverečného procesu , aby si dokázala, že ešte nejaký vplyv má ...
už som to viackrát písala, za blogy platená nie som a čas je jednou z najvzácnejších vecí, ktoré máme , tak nebudem zbytočne študovať niečo, čo ma až tak nezaujíma - proste potrebujem vyjadriť svoj názor na istú vec, tak napíšem blog- je jasné, že zase nie bez základných info o téme a teší ma, že môžem ľuďom poskytnúť priestor debatovať, ja o debatu zase až tak veľmi nestojím
Zelený je možno nebezpečný , ale myslím, že Rusom sa nevzdá ...nejako mi to nedáva logiku
a odpraviť ho môže hocikto , má toho na rováši dosť , najväčší dôvod odpraviť ho "do raja" majú jeho vlastní z Ukrajiny, takému Trumpovi stačí túto už bezcennú bábku odpraviť niekam mimo rozhodovacích procesov a čo s tou bábkou bude ďalej, to ho nezaujíma
neadekvátne porovnanie Slovenska a Ukrajiny ? čo ti na to napísať? ani nevládzem rozmýšľať ,tak dobre som sa najedla.:)) však jasné, že sa nedá, prečo to berieš až tak vážne? potrebovala som si proste len kopnúť do Ficovho trestného zákonníka a ako paralela mi to prišlo vhodné
jasné, že Rusi nemajú dôvod, to niekto spochybňuje? iba ak niektorí diskutujúci, ja nie
samo, že Zelený je diktátor, ale celý ukrajinský systém je prehnitý už dávno, práve preto mládež mohla reagovať aj skôr, ak by jej skutočne išlo o očistu verejného života, ...lenže o tú očistu teraz ide hlavne z iného dôvodu - odstrániť Zelenského
pochopiteľne, že sleduješ situáciu na bojisku, pre mužov je to viac ako prirodzené
tieto boje nesledujem , nezaujíma ma to, ale k tvojmu komentáru - aj ja si myslím, že Putin sa so Zelenským nemá dôvod stretnúť iba pri príležitosti, o akej píšeš a k tým Ukrajincom- ktorýsi ruský štátnik dávnejšie povedal: Ukrajinci dobre bojujú, veď sú to vlastne Rusi.:)
utekali aj predtým, len nie tak masovo
Odporúčame