namiesto zbytočných táranín a otravovania by si sa mal učiť pravopis
namiesto zbytočných táranín a otravovania by si sa mal učiť pravopis
iste, je to všetko veľmi individuálne...a hlavne na dlhšiu debatu...
ako je to možné, že ešte len kliknem, vidím prvé slovo príspevku a už viem, kto ho napísal...? tomto prípade palenque.
k blogu nemám nič, ale beriem ho s veľkou rezervou , reláciu som nevidela a ani neplánujem, no úprimne musím povedať, že v niektorých názoroch s Hudákom a spol súhlasím
musím ešte na toto reagovať a hádam fakt aj stačilo, už sa mi nechce na tvoje sprostosti reagovať , mám aj inú prácu - ale skôr to píšem pre tých, čo to náhodou čítajú, aby ma nepodozrievali, že klamem- vieš ty vôbec ,že existuje technika rýchleho čítania? tak si predstav, že ju ovládam - stačí mi preletieť očami po pár slovách a viem, o čom je text- ak stojí za dačo, prečítam, ak nie, nečítam - ako je tomu aj v prípade tých tvojich bludov , a oči mi zachytili aspoň to pozitívne - že sa chystáš na nejakú prechádzku , tak si len uži prírodu a tu sa už tak skoro nevracaj
spozabukakuk +++ aj ja som sa v minulosti dosť zaoberala alternatívnou medicínou , až kým som nepochopila, že má svoje hranice a môže byť len doplnkom , občas iste po nej človek môže siahnuť a môže aj pomôcť , ale odtiaľ potiaľ
tam môžeš predsa ako vajda zo svojho dôchodku, o ktorom si písal že ho máš celkom slušný, pomáhať ty... a nechcel si ísť niekde na výlet do prírody? marí sa mi, že som dačo také zazrela
zdá sa, že otravovať ľudí a lepiť sa ma nich ťa ale baví viac
predsa ak ja napíšem niečo kritické, neznamená to, že chcem túto vládu zvrhnúť , že chcem nástup progresívcov
ale v tom s tebou súhlasím, táto vláda je oveľa lepšia ako to, čo sme tu mali predtým, no to neznamená, že ju nesmieme kritizovať , ak sa nám niečo nepáči
úprimne, bilag? ty si myslíš, že mňa týmto urazíš . že ja tieto tvoje drísty- výlevy aj čítam? stačí mi vidieť prvé slovo,a nedočítam, zbytočne sa trápiš a myslím že tie tvoje výtvory ani nikto rozumný nečíta...
veru, ty si príkladom malosti a úbohosti , no čo najhoršie zloby ....
už si ešte dnešný deň podľa svojich predstáv
ďakujem ...no, snažím sa síce o seba v rámci možnosti starať, ale nikdy som neuznávala ženy, ktorých hlavnou prednosťou bola krása, naopak, mne samej sa na človeku páčia práve jeho nedokonalosti , tie ho robia v mojich očiach príťažlivejšími -takto to možno vyzerá, že píšem frázy, a predsa verím, že ty mi veríš, že je to úprimné... mojou hlavnou devízou sú niektoré moje povahové vlastnosti , hoci tiež tých chýb mám dosť - som len človek ....zažila som v tomto živote situácie možno za tri životy iných a hodne som sa naučila a jediné, čo by som ešte chcela okrem jedného súkromného priania je viac pomáhať ľuďom , zvieratám som sa už napomáhala dosť , hoci v tom môžem pokračovať, ale pomáhať tým čo to potrebujú , slabým, chorým, trpiacim , to by som chcela...či to už bude až v ďalšom živote...? ktovie?
je veľmi smutné, že práve toto tu píšem s vedomím, ako to niekto neskôr zneužije a využije proti mne
prajem ti pekný zvyšok víkendu a pohodový pracovný týždeň
tak to asi robíš v Podskalke v Humennom ty , tam ťa poznajú .:.)))
:.))))) ešte viac veľkých písmen, aby zvýraznili tvoju duševnú trýzeň, bilag! a napíš blog pod nickom Koloseum , uľav si aj tam - inak je hanbou redakcie , že tvoje blogy vôbec uverejňujú
nikto príčetný bilagovi totiž za tie jeho bludy nemôže dávať plusky, to je fakt, nie očierňovanie
milý svenson, opäť si mi potvrdil, že som správne tipovala, kto si...
a nie, mýliš sa vo mne, no je mi to skutočne úúúplne jedno , kým takto slušne píšeš, nemám s tým problém
Kičura, neviem, či si pochopil môj blog , ale tebe to celkom myslí , no predsa skúsim- za NÁZOR nikoho netreba blokovať , je to neetické , jedine ak by priamo napísal výzvu k násiliu , že treba niekoho zabiť, ale to robia mimochodom väčšinou extrémne proukrajinskí zameraní diskutujúci, druhá strana až tak extrémne nereaguje a názor na vojnu je názor, na ktorý má každý právo takisto ako aj na názor na našu vládu. Ak diskutujúci urážajú politikov, je to smutné, ale za toto sa takisto neblokuje, lebo verejný činiteľ musí zniesť istú mieru kritiky, to je známe...
tu ide o osobné urážky a nadužívanie tých urážok voči diskutujúcim a blogerom , tým je známy bilagbilak , trebárs hocijaký nevinný príspevok uverejníš, on odbočí od témy a pouráža ťa , ide aj o jeho mentálnu výbavu , iste ale hlavne o zlú zákernú povahu
pamätám sa na diskusiu, keď zahradka písala, ako žila v zahraničí, myslím v Írsku a on bezdôvodne primitívne zaútočil
a takých je tu viac
ignore nepomôže, ale možno pomôže, ak blog pošlem priamo kompetentným na tie vyššie miesta a uvidíme.. lebo nejde len o mňa ...ďakujem, delrey za komentár , peknú nedeľu
Odporúčame