nevidela som tie príspevky, neviem, za čo vlastne tuná vôbec ľudia dostávajú ban, ktorí si ho podľa adminov zaslúžia a ktorí nie - ja by som ho dávala za propagáciu násilia , za vyzývanie k násiliu , hrubé urážky a dehumanizáciu diskutujúcich
a tvoje príspevky zo včera takisto zmizli , hoci si tam písal o praktikách admina , tak to sa asi netreba čudovať.- každý sa snaží chrániť
maj sa krásne!


