Je dokázané ,že veľmi veľa chrôb má základ v zlom vzťahu v manželstvách a partnerstvách a choroba je akýmsi tmelom ,ktorý má stmeliť vžťah až do prvej hádky ! Tento kolebehh je v mohých vzťahoch aj preto ,lebo v nich prakticky neexistuje schopnosť vyvolať dialóg o problémoch a všetko sa rieši len pod tlakom emócii a agresivnych hádok ,ktoré časom zaniknú a po nich sa v mnohých prípadoch hľadá ďalšia zastierka na vyvolanie ďalšej hádky.........,lebo vedz aj ty ,že ten kto nie je spokojný sám so sebou ,nebude NIKDY spokojny ani s tým s ktorým žije a na oko ho ľubí a miluje!
bilagbilak

