dobrý blog
pretože momentálne na Slovensku nemáme ani stranu, ktorá by si zaslúžila plnú úctu a dôveru voličov
úprimne:? hrozne mi lezú na nervy a vytáčajú ma podobné komentáre, aký si napísal, pretože som to práve ja, ktorá na rozdiel od mnohých iných má nadhľad v mnohých veciach, nejdem v žiadnej predpísanej či inej línii, pretože pravda je takmer vždy niekde v strede, a ja NIKOMU nefandím, fandím tomu, o čom si myslím, že je pravdivé a správne a na svoj názor mám právo. Ak sa mi niečo na tej či ktorej strane páči, pochválim, ak nie, pokritizujem a tak by to mal robiť každý a nie v mene nejakej ideológie, v záujme nejakej strany potláčať kritiku a vidieť len čierno- bielo
ďalšie plytvanie peňazí , hnus!
za všetkým hľadaj ruskú stopu- riadny primitivizmus
Saková bola ozaj dobrá , páčila sa mi v debate , je to odborníčka, u Viskupiča išlo často nie o argumenty, len o snahu za každú cenu uškodiť
horšie je, že na toho lumpa doplácame všetci
primitivita v priamo prenose , doma máš sám riadne rozkysnutú buchtu..)))
Magistra, ten má už dávno prepitý mozog, akurát že s Duchoňom nepil, ale s tými svojimi kumpánmi....
ten, kto ospravedlňuje izraelských vrahov je rovnaká škodná ako oni
prečo je slovo barbarstvo v úvodzovkách ? a to je ešte slabé slovo!
presne tak, ale toto je obmedzeným Kuffovcom a im podobným zbytočne vysvetľovať
Gaza je tragédiou dnešnej doby, o EU vieme svoje, ale naša vláda sa môže hanbiť, že razantne neodsudzuje izraelských vrahov
vôbec to nechápem, podľa akých kritérií je to niekedy odstránené , naša debata ozaj bola slušná a vcelku konštruktívna
samozrejme, že to bol úmysel
bolo niečo vymazané? tu sa dejú veci, ja som často prekvapená že úplne nevinný príspevok zmizne a urážlivý ostáva
Odporúčame