Pellegrini urobil dobre, že od Fica odišiel po istých hoci nie priamych, ale predsa urážkach, nebudem bližšie rozoberať ,ja na jeho mieste by som už s Ficom ani nespolupracovala , ale voľby dopadli ako dopadli, tak musel , keď sa inak nedalo
Pellegrini urobil dobre, že od Fica odišiel po istých hoci nie priamych, ale predsa urážkach, nebudem bližšie rozoberať ,ja na jeho mieste by som už s Ficom ani nespolupracovala , ale voľby dopadli ako dopadli, tak musel , keď sa inak nedalo
tu je veľa vecí cez čiaru...
s tým som takisto nesúhlasila
lenže to robíš predsa aj ty , minule si spomínal aj mňa vo svojom blogu aj tohto blogera
pôvodne som sa do tejto debaty neplánovala zapojiť a ani sa tu nebudem už zdržiavať, len mi je čudné, koľkým aj navonok inteligentným ľuďom prekáža až tak jeden pochod , že im vôbec stojí zato znevažujúco o ňom písať
ži a nechaj žiť...
a čo to má s nimi? nejako odbočuješ
PS. odporúčam prečítať takisto Pravidlá slovenského pravopisu, nie sú tam síce žiadne nuansy , ale zato je tam jasne vysvetlené, že v spojení ruský športovec sa prídavné meno ruský píše s malým písmenom...:)
+++++ rubbeler
k tým voľbám len toto- do tých minulých dal všetky sily, lebo predtým utrpelo jeho ego, išlo mu o prestíž a takisto si uvedomoval, že ak vyhrá opozícia, pôjdu po ňom tvrdo, však už raz mu hrozilo väzenie
a teraz? teraz mu hroz to isté, ak by vyhrala opozícia, preto by múdro urobil, keby zobral to miesto sudcu
až nato, že Fico pred voľbami ako mantru opakoval, že Hlas rovná sa PS , preto hlasistom ubudli voliči
na to, aké si mal zmysluplné komentáre v mojom blogu ,mi tento pripadá dosť primitívny
ja som za to, aby si ten jeden pochod raz ročne mohli zrealizovať, cieľom toho pochodu je možno dodať odvahu tým, ktorí sa cítia byť nejako diskriminovaní, ukázať súdržnosť
hmm, ak by bol prezidentom Harabin, asi by inak uvažovali
tiež nechápem, načo sa tie akcie majú konať v jeden deň
a hlavne na tú sektu mal myslieť Fico od začiatku a ak už musel chrániť svojich cez ten TZ, tak mal dávať pozor aspoň na to rozhadzovanie peňazí a hlavne zmierňovať napätie a neísť proti koaličnému Hlasu , ktorý chcel oslabiť
ty si ale ideš nejako dookola svoje, lebo inak by si nenapísal poslednú vetu, pretože ja som už viackrát napísala, že voliť nepôjdem, možno ešte počkám, ako sa vyfarbí Z. Kollár, napokon, poznám jeho bývalú ženu, čo to mi o ňom možno povie...
Fico už slabne a ak má zdravý rozum, podľa mňa o tom sudcovskom mieste bude uvažovať
a že sa v Smere nikto nenájde, kto by ho nahradil? donedávna som tomu ešte verila, teraz už nie som si taká istá
.:)) vedela som, že po dobrom komentári od I.Daniša zabojuješ za národné farby
bol tu komentár o emocionálnom nastavení žien, síce sme emocionálnejšie ako muži , ja osobne to považujem naopak za veľkú devízu, ale na doplnenie musím dodať, že šéf HS , v ktorých aj článok o Ficovi vyšiel, je tvrdý človek, realista...a hlavne muž .:)
.:))) no, tak aj Lovaš a plno mužov je dezorientovaných ?to si fakt mýliš...
iné je voliť Smer či Republiku, blog nie je o tom, blog je o inom
možno aj o tom, že ak by Smer vymenil Fica , mal by lepšie výsledky, možno...
Odporúčame