no, ale že to píšeš ty, ktorý by si mal byť adminom vďačný za veľa...ale ok a to ostatné, čo píšeš, beriem s rezervou
no, ale že to píšeš ty, ktorý by si mal byť adminom vďačný za veľa...ale ok a to ostatné, čo píšeš, beriem s rezervou
prečo sú v tomto blogu staré diskusné príspevky???
a dnešný blog musím pochváliť, bol apolitický a vcelku v norme
radšej nechci, aby som urobila analýzu tvojej osobnosti a o mne netrep sprostosti
pekný deň
a svoje hlúpe psychoanalýzy, ktorými sa snažiš zastrašiť oponenta ,si strč niekam , na mňa neplatia
.:)))
Lubko je dobrý, môžeš sa aj rozpučiť https://www.youtube.com/watch?v=rY5K5nMuiMI
.:))) fíha, ty si informovaný, máš to zdá sa z prvej ruky, ešte tak ti veriť
no v každom prípad kouča by potreboval aj Fico, lenže aj tak by to bolo zbytočné, on by aj kouča aj tak presvedčil, že má pravdu a to kouč sa mýli
aj tak to s filmovým umením ide dole kopcom, komercia, nekvalitné scenáre - taký trend pozorujem približne od roku 2015
tiež neviem pochopiť až takúto zásadovosť...alebo skôr lakomosť
ide vláde po krku , tak je to správne ...iste, Ficovi sa to nepáči a čo sa nepáči jemu to sa nepáči ani tebe
veď je známe , že ak nemá policajt pracovať pre mafiu, treba mafiu preplatiť
chvalabohu za neoblomný kontrolný úrad - myslím vo všeobecnosti, nezameriavam sa na detaily blogu
a ešte zabúdaš, že niektorí máme celkom dobrú pamäť a že si pamätáme na tvoje "odborné psychologické posudky" napríklad v jednom blogu o M. Kolíkovej
takže pozor na dvojaký meter
nehanbí sa židovská obec,, ktorá je bohatá, že vám nezaplatila komerčný blog, aby ste mohli túto svoju zlátaninu propagovať? ale vlastne , je prefíkanejšie sa vtierať do pozornosti takýmto spôsobom
ja verím, že sa tej knihy predá čo najmenej už len preto, že neľudsky ospravedlňujete genocídu v Gaze
až nato, že jej nejde ani to menežovanie , akurát tak reprezentuje, ale aj to len svojím výzorom
filmy sú mojou najväčšou láskou, ale vidím, ako filmové umenie upadá , kvalitných filmov sa natáča málo
mám teraz možnosť sťahovať za minimálny mesačný poplatok filmy na disk - tak som si stiahla aj nejakú klasiku
a objavila som , predstavte si, Bergmana ...veď ja som vlastne ešte nevidela ani jeden jeho film...tak som začala teraz - a pri filme Fanny a Alexander som ostala v úžase , fakt MAJSTER režisér! Film, ktorý vás nielenže nepustí, ale vo vás dlho ostane- ak nie aj navždy
tak teraz to už vieš , cenisan
a svoju provokatívnu otázku si strč- vieš kam
a keďže v debatách s tebou podozrivo v poslednej dobe miznú príspevky, je zbytočné tu míňať energiu či večer, alebo ráno
sliepky ti už pravdepodobne išli spať skôr, pozdrav aspoň Lindu....:)
Odporúčame