štrkáč, aký máte názor na Zoroslava Kollára?
no mnohí nemali inú voľbu , aj ja poznám ľudí, ktorí zo strachu pred PS volili Fica , hoci ho predtým nemuseli a ani teraz nemusia
na doplnenie- takmer každý, kto je dlhodobo na významnom poste, po čase stratí odstup a schopnosť sebareflexie , to platí aj na Fica. Po atentáte mal možnosť trocha sa stíšiť a porozmýšľať, no nepomohlo, asi to trvalo krátko a pomerne rýchlo sa vrátil do práce
súhlasím, zahradka, a ešte má vedľa seba aj ľudí, ktorí ho štvú a radikalizujú ďalej
dobrý rozbor, pán Daniš
samozrejme, že to treba zakázať
nie je to okopčené, kto trocha rozmýšľa, vidí to , bol z toho už aj tak veľký cirkus, obrovský tlak na Fica , však si predstavte, keby komplet opozícia stála za ním, že treba pomôcť Slovensku, no nemal by voľnejšie ruky? porozmýšľajte
no ale sa to dozvedáme veci...
zahmlievaš? čakala som , že napíšeš niečo podobné ? nože skús o tomto- https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/75992…
tento človek môže povedať čo len chce, jeho volič ho vždy ospravedlní a zožerie mu to
ale úprimne, lebo na rozdiel od teba si tú diskutujúcu vážim
či mi hádam chceš povedať, že má niekto dôchodok 100 eur
a okrem toho, vychádzam len z tohto blogu , ktorý môže byť značne zveličený- ktorý dement by nechal čakať 6 ročné dieťa toľko hodín na autobus?
žila som z menej...ale boli štyria , dá sa to pekne rozdeliť a niektoré taxíky nie sú zase až také drahé
ja si robím vlastný prieskum a považujem za zavádzajúce zveličovať tie účinky , pretože to po covide zostávajú následky , a áno, zo 100 000 zaočkovaných sa mohlo stať že napríklad 100 ľudí malo nežiaduce účinky čo sa stáva aj pri bežných vakcínach, napríklad mne po očkovaní proti chrípke
jprepáčte ale aktívne sa o to zaujímam, pýtam sa lekárov, pacientov, bežných ľudí a žiadne následky nemajú, pre mňa sú to bludy a rada by som našu diskusiu uzavrela , prajem pekný večer
a onedlho sa možno obeťou hejtu stane autor tohto článku
lenže netreba zabúdať na štvanie cez bratislavskú progresívnu kaviareň, aj tá delí ľudí na dve skupiny
Odporúčame