tí dvaja bratia sú známi ako potkany , hrajú dosť často nefér
tí dvaja bratia sú známi ako potkany , hrajú dosť často nefér
nezastávam sa jej, ale nečítala každý prejav z papiera rozhodne
hlavne každý by mal začať od seba, základom všetkého je láska k sebe, od tej sa odvíja láska k iným
tá prísnosť práveže v blogu nie je, je tam konštatovanie , že sme na rôznom stupni vývoja a každý je dobrý v niečom inom
prísnosť voči náboženským fanatikom a ich kritika je v poriadku , takisto je pravdou , že už myšlienka , že si pripúšťam , že ako človek som pánom zvierat a som dokonalejší a lepší, je zhubná
áno, perfektne to Chmelár vystihol
na náš tím môžeme byť hrdí, dosiahli veľa , ani sme nečakali, že sa dostanú do semifinále . Američania boli jednoducho výborní , dalo sa to čakať. Ale hlavné je vyhrať s Fínskom, tam je väčšia šanca, tak 50 na 50 určite. Ťažko sa hrá s tímom, kde sú potkany ...možno aj preto si včera naši až tak neverili a nechceli ísť do útokov , Fíni sú Európania , dobrí hráči, ale už je to o inej mentalite, tak treba držať chlapcom palce, majú na to, aby sme získali bronz
Biblia je síce múdra kniha, ale nie je to žiadne Božie dielo, ale dielo človeka
a áno, náboženský fanatizmus je zlo
chytáš človeka za slovíčka, ak silou mocou chceš dokázať, že máš pravdu - v blogu je napísané aj toto: Nedelím na ľudí a zvieratá, ale na škodcov a tých, čo pomáhajú. Rovnakou škodnou je človek tak ako aj zviera.
To znamená, že tak človek, ak aj zviera dokáže škodiť
ide skutočne o vynikajúce seriály , o to najlepšie, čo sa za posledné roky v ČR natočilo, výborne spracované a vynikajúce herecké výkony
dokonca rodičia ho vyhodia , ak je slabé , človek má tendenciu zachraňovať aj to, čo je zdegenerované
konajú často pudovo, a ich "zákernosť" sa tej ľudskej nemôže rovnať
veriaci takí tí skoro až fanatickí často zastávajú názor, že zvieratá sú druhoradé a v podstate ich mnohí nemajú radi , a najhorší sú takí, ktorých konanie je dokonca v rozpore s Bibliou
aké to prekvapenie, však?
hnus čo robíte týmito článkami, ak cielene vyberáte, čo vám pasuje
tak ako plošné testovanie, tak aj rôzne zhromaždenia, pri ktorých Smer burcoval ľudí, aby si dali rúška dole, prispeli svojím dielom k nárastu úmrtí
pán Fabian, nie som právnik, ale človek so zdravým sedliackym rozumom a istými skúsenosťami , preto každému, ktorý bojuje za vyšetrovanie covidových čias s výnimkou ekonomických záležitostí vravím nech si šetrí čas a energiu na niečo iné, to isté odporúčam aj vám, je to úplne logické, stačí mať nadhľad , pokoru a prestať tak veľmi bojovať- NIKOMU totiž nemôžete dokázať zlý úmysel, to je kľúčové
nie, to je omyl, už som viackrát vysvetľovala, že sme dve blogerky, hoci ja píšem viac , to je bývalý manžel tej druhej
veľmi priamy blog, až príliš, ale je tu aj istý posun dopredu- pred pár rokmi by tu takýto blog nenechali...
ja nebazírujem, ale upozorňujem a mám dobrý dôvod, prečo práve vás .:)
tak ak takíto v USA úradujú na ministerstve zdravotníctva: https://www.ta3.com/clanok/1034081/nebojim-s…
asi vás vytiahli trocha tie slohy...no a napríklad aj slovenčina sa píše s malým písmenom, takže ste mali dvojku zo slovenčiny
boli by ste prekvapená, vaše blogy si vcelku cením, ale možno je to aj tým, že ich oveľa menej čítam , máte pravdu
k tomu, čo mi u vás prekáža, sa ozaj vyjadrovať nechcem a nebudem
ale rozhodne nie ste hlúpa žena a snažíte sa viac byť objektívna ako mnohí iní...a páči sa mi, že rúbete hlava nehlava, koalícia- opozícia
Odporúčame