.:)) o tebe však prezradili, že žiješ v spoločnosti šialených kráv doma a že vlastne ony za teba píšu príspevky na PC , lebo ty si už úplne paralyzovaný
PS: dúfam, že nebude nasledovať zbytočný výpad , aby náš spor nemusela riešiť tretia strana
.:)) o tebe však prezradili, že žiješ v spoločnosti šialených kráv doma a že vlastne ony za teba píšu príspevky na PC , lebo ty si už úplne paralyzovaný
PS: dúfam, že nebude nasledovať zbytočný výpad , aby náš spor nemusela riešiť tretia strana
tak potom by mali platiť aj Ukrajinci za Volyň a našlo by sa toho mnoho, kto vy mal komu za čo platiť
môžu vsádzať, na čo len chcú...
trepeš ty, ja píšem.:) zbytočne sa k tvojim "múdrostiam" vyjadrovať , a ak môžem poprosiť , viac ma tu v debate neotravuj, nemám záujem - ale jedna poznámočka- samozrejme, že to Eštok nepovedal, a prečo by mal? stačí, že sú rovnaká krvná skupina, akurát Eštok ani keby utekal Ficovi oproti, tak ho nedobehne
degraduje aj kvôli takým ako ty
+++++++++ veľmi dobrý blog a pobavil ma aj ten trpký ironický "humor", v ktorom ste majsterka
mnohí poľovníci sú viac škodnou ako zvieratá, ktoré sú za ňu považované a aj tí dvaja ďaleko od škodnej nemajú plus Kuffovci a im podobní poľovníci
milovníci zvierat už dávno vedia, že toto vládne zoskupenie sa k moci už dostať nesmie
niektoré politické strany majú viac v génoch ako iné tú túžbu po ich zabíjaní
škoda, že Zoro Kollár voľby nevyhrá, jeho bývalá žena má najlepšiu súkromnú ZOO na Slovensku a obaja sú milovníkmi zvierat
nielenže nemajú auru , ale Šutaj Eštok je slabá nepodarená napodobenina Fica, rezort vnútra dobre nevedie a Hlas sa nevedel od začiatku dôrazne vymedziť proti takým sprostostiam ako kotlároviny, takisto Hlas potápajú aj kauzy okolo záchrankového tendra a slajády , no a samozrejme hlavne trestný zákonník a našlo by sa toho iste viac...škoda!
tí, ktorí chcú ukončenie konfliktu čím skôr sú normálne zmýšľajúci ľudia, ostatní sú banderovci a vojnoví štváči
choré myslenie v Poľsku...
až nato, že ľudia si za mnoho veci môžu sami , zviera si často vybrať nemôže a každý má možnosť pomáhať, kto chce, nech sa páči, deťom, kto chce, zvieratám
+++++ ďakujem za rozumné slová uprostred tupého stáda
obidvaja sú totiž obmedzení, tým to nevysvetlíš
žiadna silná káva, ale pravda , mnohí nábožensky príliš zaťažení ľudia sú často najväčšími pokrytcami a okolo skutočnej ľudskosti ani neprešli , vidno to napríklad aj na Kuffovcoch
my tu na Slovensku máme v skutočnosti tak 10-20% normálnych poľovníkov, zvyšok je banda...
ahoj.:) ale na takejto polarizácii dnes frčia médiá všeobecne
inak za komentár ti dávam veľké plus
Drucker nie je zlý minister (s výnimkou tej propagovanej inklúzie) , ale učiteľom pridávať viac byrokratických zbytočností je škodlivé
Odporúčame