keď tak ťažko pracuje, čo by si nedožičil.:))))
keď tak ťažko pracuje, čo by si nedožičil.:))))
orgie mocných ako za čias Angeliky...
nestačí sa obávať, treba sa riadne báť...a niečo s tým robiť
o výsledkoch si trúfam informovať aj ja teraz.:)))))
ak Kotlár pripravil nejaký manuál, čo bolo dobré a čo zlé , ktoré opatrenia pomohli, ktoré naopak, tak sa zo strachu a z tlaku na jeho osobu konečne rozhýbal, no skôr by som si tipla, že mu to ktosi vypracoval, kým on sa venoval skúmaniu vakcín
na tlačovke sa, milá Elena, nič nové a šokujúce nedozviete, stavila by som sa ...a zmierte sa s tým, že okrem dokázanej ekonomickej kriminality nebude za toto obdobie potrestaný nikto a vakcíny sa budú ďalej pichať tým, ktorí o ne budú mať záujem
vy nie, nemusí vás to trápiť
PS: nevyžiadaná dobrá rada- venujte čas a energiu tým, ktorí to potrebujú - napr. zvieratám
prajem pekný deň a nič v zlom...
ak je to pravda, o dôvod viac, prečo mám Eštoka už plné zuby
naši hokejisti by teraz mohli ísť našim politikom príkladom
PS: aj ja robím chyby , ale vidím ich , len keď tu vidím, kto všetko aké robí, ani nemám záujem ich niekedy opraviť
v predchádzajúcom komentári som zabudla dať pred ale čiarku
ukrajinský režim nie je oslovenie v tomto prípade, nemá tam byť čiarka
čo ste mali, ferro, zo slovenčiny? tipla by som si vás na trojkára , no ak ste boli protekčný , mohli ste mať aj dvojku
to tipovanie aj vzhľadom na iné chyby v blogoch ...
ale môžem sa aj mýliť, pripúšťam
k blogu inak nič- emotívny ako stále. ale právom, chápem rozhorčenie, aj ja som nahnevaná
socha sa mi páči, no nemyslím, že práve socha môže nejako extra prilákať turistov do mesta, to by muselo ísť o nejakú významnú pamiatku z dávnej minulosti
hoci, priznám, tá socha čímsi priťahuje aj mňa, no v takýchto časoch dávať 200 000 eur na sochu, mi pripadá ako mrhanie peňazí
ktoré sú tie klamstvá? že by ste mali ty a tebe podobní mašírovať pomôcť Ukrajincom, aby vyhrali?
dobrý blog, dávam plus
máš právo to tu napísať, no nechápem, načo je to dobré ...však rómsku otázku by takisto mal štát riešiť , zvieratá zase riešia iní, ja zase si myslím, že je úplne zdravé a normálne, keď je niekomu viac ľúto tých detí a niekomu viac zvierat, sme rôzni ľudia, len nám chýba tolerancia k názorom iných
kto môže zato, že je rómska otázka tak zle riešená ?
a pritom tam idú oveľa väčšie peniaze ako na zvieratá , kdeže sa strácajú? do akých hlúpostí sa investujú?
zaujímavá úvaha, to mi ani nenapadlo, ale niečo na tom bude- Tarabu nemám rada ako ministra životného prostredia, ale má môj rešpekt a veru, ako premiér by sa celkom hodil , myslím, že by sme s ním boli oveľa spokojnejší ako s Ficom
je mi to síce ľúto, ale zo strany ZOO správne rozhodnutie, vlastne jediné možné -zbytočne by sa ďalej trápilo
už je so svojou matkou
bol to pekný hokej, ktorý naši chlapci predviedli, konečne si veria a zaslúžene víťazia
načo to riešiš? sú v mnohom takí ako my a nedokážu byť niekedy sami ...
seba treba v prvom rade riešiť, nie iných
tak asi keď videl, čo banderovci za podpory usákov robia tak zmenil názor
.:)) o tebe však prezradili, že žiješ v spoločnosti šialených kráv doma a že vlastne ony za teba píšu príspevky na PC , lebo ty si už úplne paralyzovaný
PS: dúfam, že nebude nasledovať zbytočný výpad , aby náš spor nemusela riešiť tretia strana
Odporúčame