Mažgút- ďalší z takých veľmi dobrých ľudí podľa Fica(raz sa tak vyjadril) , skrátka dobrý a čestný ako Kotlár....:)))
Mažgút- ďalší z takých veľmi dobrých ľudí podľa Fica(raz sa tak vyjadril) , skrátka dobrý a čestný ako Kotlár....:)))
celá RKC je chorá
skôr by som povedala, že to majú na svedomí Ukrajinci, banderovci sú v zákernosti neprekonateľní
dobrý herec to bol , nech odpočíva v pokoji
ste človek bez súcitu , hodiť vlkom bezbranné mláďatá môžu len takí ako vy
a že u vás sa cez prestávky riešia penisy , to je váš problém, ste potom chorá škola, v iných školách učitelia majú čo robiť, aby si vôbec vymenili veci na ďalšiu hodinu , sledujú vyučovací proces
záleží ale na tom, ako to my vnímame , ja si osobne myslím, že toto si o tvojich blogoch myslí veľa ľudí, len ja proste mám takú povahu ,že napíšem alebo aj poviem verejne a úprimne, čo si myslím
ukázala som blogy osobe, ktorá o zdraví človeka čosi vie, ťukala si na čelo
páči sa mi ,že už nepíšeš o politike, to bolo ozaj miestami choré, lenže jednu chorobu si nahradila druhou, keď tu verejne prepieraš svoje súkromie . No o to by nešlo ja som to brala ako formu tvojej liečby a psychoterapie , lenže tá posadnutosť penismi a dešpekt voči mužom sú choré
ja si takisto myslím, že ženy sú ako celok lepšie bytosti, ale to mi nebráni byť objektívna voči mužom a uznať, v čom majú pred nami výhody a prednosti. A priťahujeme to, čím sme . Ja som mala šťastie aj na veľmi dobrých mužov , ktorých som v živote stretla a tí ostatní mi nestoja zato, aby som nad nimi uvažovala
presne tak! minule mi vraveli susedia, čo chodia do lesa dosť často, čo tam všetko nachádzajú, to sú nie poľovníci , ale banda pytliakov!
no, na toto musím zareagovať, hoci som celý blog len preletela očami, ozaj by bolo dobré navštíviť psychológa, keď jedna žena v rokoch skoro v každom blogu spomína penisy
toto čítajú tvoji synovia?
ale choď, nevieš, že tento bloger má info z prvej ruky?.:)))))
držím palce, medvedíky, aby ste prežili a potom žili v dobe, keď tu už bude priaznivejšia situácia...
prostorekosť Trumpa neprezrádza ani tak úprimnosť, ako píšete, ale skôr aroganciu, vie, že si môže dovoliť povedať čokoľvek
a videl si aj tú verziu, o ktorej píšem? mohol by si porovnať
túto herečku mám rada a držím jej palce vo všetkom
ešte doplním- každý , kto je rozumný, už pochopil, že nemá zmysel bojovať so soc. sieťami , lebo ak si niekto niečo vsugeruje, aj tak ho o opaku nepresvedčíš
s týmto súhlasím ,mirius,- na strednej škole nám profesorka dejepisu povedala vetu, ktorá mi utkvela v pamäti: Nikdy muž nie je taký slabý, ako keď bije ženu
Odporúčame