žiadna silná káva, ale pravda , mnohí nábožensky príliš zaťažení ľudia sú často najväčšími pokrytcami a okolo skutočnej ľudskosti ani neprešli , vidno to napríklad aj na Kuffovcoch
žiadna silná káva, ale pravda , mnohí nábožensky príliš zaťažení ľudia sú často najväčšími pokrytcami a okolo skutočnej ľudskosti ani neprešli , vidno to napríklad aj na Kuffovcoch
my tu na Slovensku máme v skutočnosti tak 10-20% normálnych poľovníkov, zvyšok je banda...
ahoj.:) ale na takejto polarizácii dnes frčia médiá všeobecne
inak za komentár ti dávam veľké plus
Drucker nie je zlý minister (s výnimkou tej propagovanej inklúzie) , ale učiteľom pridávať viac byrokratických zbytočností je škodlivé
s dem..tm a chrapúňmi nedebatujem, tak ma neoslovuj a neotravuj!
hádam jediný príspevok, v ktorom s tebou súhlasím
on zase robil iné chyby , ale aby ministerstvo životného prostredia riadili takí ako Kuffa a spol. tak to je škandál
čo sa týka ochrany zvierat a prírody- áno
ja som si všimla jedno, cenisan, dosť často ľudia ktorí sú veľmi pobožní, chodia do kostola, zvieratá nemusia , proste sväté písmo im hovorí, že človek je niečo viac, je to úbohá teória, ale budiž
a často práve tí veriaci, ktorí majú aj viac detí takto rozmýšľajú (Taraba...)
a samozrejme nehovoriac o primitívoch
zase na druhej strane ani milovať zvieratá a nenávidieť ľudí nie je dobré
cenisan+++++, lenže v štáte, kde poľovníci sú mafiou , sa spravodlivosti nedočkáš
tým 10% čestným sa ospravedlňujem
takže ich treba nechať umrieť? no, úžasné zmýšľanie...
ale iba chrapúnske netvory provokujú náročky medvedice, ktoré potom v sebaobrane reagujú
máš pravdu, lenže toto vládne zoskupene mimoriadne praje niktošom a grázlom
zo ŠOP odišli dobrí odborníci, ktorí na to nemajú žalúdok
zato ty si "ľudomil"
moje maličké, držte sa!
treba rozlišovať zabitie a sprosté zabitie chrapúňmi- vrahmi
Kuffovci kryjú pytliakov!
vynikajúci blog+++++++++++
verím, že v ďalších voľbách sa to už tejto zberbe spočíta
Odporúčame