Kotlárovo „vyšetrovanie“ narazilo. Dolinková rozširuje očkovanie: Opierame sa o vedu
No hej, nedávno som čítal jednu zo skvelých knižiek, ktorá vyvracia klamstvá farmalobby o tom, že neexistuje liek proti rakovine a iným závažným chorobám.
Ako úspešný príklad dôkazu likvidácie ľudskej rasy elitami tam bol príklad hromadnej otravy chlórom v pitnej vode. Akýsi lekár vplyv chlóru na ľudský organizmus dokazoval tak, že niekoľko mesiacov sliepkam pridával do stravy "činidlo na báze chlóru", čiže savo. Ako riešenie obáv text na konci kapitoly ponúkol alebo piť pramenistú vodu, alebo si zakúpiť chlórový filter na vodovod.
A samozrejme, liekov na rakovinu existuje niekoľko, už dávno ich poznajú liečitelia bez diplomov. Knižka samozrejme pripomínala, že tí liečitelia z niečoho žiť musia, keďže ich neplatí farmalobby.
A tak som si po celý čas kládol otázku, či sú ľudia fakt takí sprostí, že tomu všetkému veria, či si neuvedomujú, že okrem famalobby tu môže existovať aj niečo ako záujmový klan liečiteľov.