V budúcom roku má Rusko na výzbroj, obranu a "zvýšenie národnej bezpečnosti" plánované výdaje vo výške 40% celoročného rozpočtu.
V budúcom roku má Rusko na výzbroj, obranu a "zvýšenie národnej bezpečnosti" plánované výdaje vo výške 40% celoročného rozpočtu.
* mal som samozrejme na mysli utajený potrat
(táto nemožnosť editovať vlastné debatné príspevky ma občas neskutočne rozčuľuje!!!)
Len Boh vie, koľko z postarších účastníkov Pochodu za život, zarytý odporca antikoncepcie, ani len nemá páru o tom,
že jeho silne veriaca manželka idúca po jeho boku svojho času absolvovala potrat nie kvôli znásilneniu, ani kvôli "bokovke",
ale proste kvôli tomu, že správne usúdila, že už majú doma detí dosť.
Ono to bude tak:
podivnejšia časť vládnej koalície a priaznivcov bude vyhlasovať, ako je tá pravdivá správa až priveľmi nepríjemná pre Matoviča, Hegera, Sulíka, Naďa, Krajčího, a Lengvarského, dokonca aj Čaputovú,
a tým to bude samozrejme jedno, pretože ako som už napísal vyššie, správa bude plná sprostostí.
Počuj, Slota.
Môžeš si byť istý tým, že Oranžový kovboj po nástupe do funkcie proste nedá Putinovi dvadsaťštyrihodinové ultimátum na odchod ruských vojsk z Ukrajiny?
"Okamžité riešenie" a "koniec americkej finančnej podpory Ukrajiny" totiž v praxi môže vyzerať ináč, než očakávaš.
No asi takto:
predošlá vláda sa rozhodla, že ďalšie policajné autá SR prijmú dizajn reflexných prvkov karosérií podobný dizajnu českému.
Nanešťastie, po tom, čo Rusi vtrhli na Ukrajinu, nová slovenská vláda podľahla nátlaku istej časti verejnosti, ktorej sa nepáčilo to, že by slovenské policajné autá mali mať reflexné prvky zladené s farbami ukrajinskej štátnej vlajky. Bizarné, ale je to tak.
Riešením onej potreby poklonkovať vkusu voličskej základne je teda použitie reflexných prvkov vo farbách vlajky americkej, holandskej a francúzskej a tak je teda všetko zrazu v poriadku, lebo zhodou okolností sú to aj farby vlajky slovenskej a (hejslováci!), dokonca aj ruskej.
Čo sa mňa týka:
kontrast zelenej a bielej bol celkom fajn, policajné autá boli zreteľne viditeľné a identifikovateľné už zdiaľky, čo je bezpochyby výhoda v prípade núdze, kedy rozpoznanie a privolanie okoloidúcej policajnej hliadky príde vhod.
Nové návrhy mi prídu uletené, pripomína mi to reklamnú potlač videoherných áut.
No a ...?
Však nasadneme do tankoch :D
Priaznivci ľudáckeho fašizmu by sa nemali oháňať právom na život.
Zaujímalo by ma ale, kedy Plaváková povedala, že ľudský plod nemá právo na život, keďže nie je subjektom práva (čo, samozrejme, na Slovensku naozaj plod subjektom práva nie je).
Bez istej miery teatrálnosti sa žiaden autor nezaobíde. Titulok "predáva". Jeho úlohou je pritiahnuť pozornosť.
Inou vecou je potom otázku vkusu/nevkusu, vhodnosti/nevhodnosti, otázka miery/nedostatku taktu. Titulok tohto článku možno predáva, ale je rovnako nevkusný, nevhodný a netaktný ako bol štartér tejto kauzy, onen maximálne galantný Martin Baumann z Očovej..
V prípade mentality istých ľudí sa takáto kombinácia lásky k Slovenskému štátu fašistu Tisa, Maďarskej republike rád a k Horthyovskému Maďarsku vnútorne navzájom nevylučuje. Dokážu si to zlepiť tak, ako im to vyhovuje a to bez ohľadu na to, či to vôbec objektívne má aj nejakú logiku.
Česi si zakomponovali Radu starších rovno do politického systému: majú dvojkomorový parlament.
Tak môže horná komora vydávať legislatívne odporúčania a redukovať výstupy komory dolnej.
Ináč, ten akože vtipne nenápadný, vulgárny, primitívne provokačný hodnotiaci úsudok "o zlej nemravnej žene" si si tiež mohol v texte odpustiť.
Na obidva tábory to platí...? Takže všetci do jedného sú vlastne na jednej úrovni správania sa so slovenským národným nimródom v kamizóle z čínskeho internetového výpredaja...? Tak Matovič, ako aj Fero Mikloško...?
Nuž, kto ako. Ja som na to nezabudol ani na chvíľu. Práve preto vyššie píšem, že v skutočnosti nie je možné dohliadnuť dôsledky systému založeného výlučne na súkromných zdravotných poisťovniach.
Už len preto nie, že žijeme na Slovensku. Platnosť precedensu tu je vždy vecou pochybnou.
Ak sú klienti prístupom súkromných zdravotných poskytovateľov spokojní, tak je to v dôsledku ich dobrovoľného výberu.
V skutočnosti ale nevie nikto povedať, čo nastane, ak bude táto dobrovoľnosť nevyhnutná.
Nie, fakt, myslím to vážne. Mohli by ste mi prosím pomôcť s hľadaním tých pasáží?
Dívam sa na jeden z dokumentov Plánu obnovy týkajúci sa zdravotníctva a nič tu o transformácii na akciové spoločnosti nevidím
Ináč, národní socialisti boli plne legitímnou politickou silou počas prvej ČSR (Edvard Beneš, Prokop Drtina, Petr Zenkl), po roku 1948 sa oficiálne stali súčasťou Československej strany socialistickej.
Neviem teda, čo im na tom tak vadí.
Keby sa k tomuto Smer prihlásil, tak by nemusel čeliť výhradám skutočných sociálnych demokratov.
Kde sa v Pláne obnovy píše o vytváraní akciových spoločností zo zdravotníckych zariadení?
Rád by som tie pasáže pozrel.
Odporúčame