Dosť ma znepokojuje vidina štátnych funkcionárov, ktorí nemajú problém pracovať s predstavou plochej Zeme ako s relevantným faktom.
Na druhej strane pochybujem, že istý nemenovaný pán z ministerstva kultúry patrí medzi občanov s kamennotvárnymi sklonmi k recesii, ak sa následne bláznivej redaktorky opýta na to, či bola ona vo vesmíre.
Rovnako tak by teda mohla s kamennou tvárou reagovať aj bláznivá redaktorka so sklonom k recesii protiotázkou, koľkých astronautov spomedzi zástancov myšlienky Plochej Zeme dokáže pán vymenovať.


